شمانیوز

تیم اولسان هیوندای با رقم زدن بازگشتی تاریخی، ویسل کوبه را حذف کرد و به فینال آسیا رسید و تیم کره‌ای با نتیجه دو بر یک در وقت‌های اضافی به پیروزی رسید.

تیم اولسان هیوندای با رقم زدن بازگشتی تاریخی، ویسل کوبه را حذف کرد و به فینال آسیا رسید و تیم کره‌ای با نتیجه دو بر یک در وقت‌های اضافی به پیروزی رسید.

دومین بازی مرحله نیمه‌نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۰ بین ۲ تیم اولسان هیوندای کره جنوبی و ویسل کوبه ژاپن از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه به وقت تهران آغاز شد و در پایان ۱۲۰ دقیقه نماینده کره موفق شد با نتیجه ۲ بر یک به برتری برسد.

این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک تمام شد. نماینده کره در نیمه اول عملکرد بهتری داشت و ۲ بار تا آستانه باز کردن دروازه تیم ژاپنی پیش رفت اما موفق به زدن گل نشد. در سوی مقابل نماینده ژاپن با احتیاط زیادی بازی کرد و کاملاً نبود آندرس اینیستا در عملکرد این تیم مؤثر بود. در ۴۵ دقیقه دوم همه چیز با گل زودهنگام ویسل کوبه تغییر کرد. تیم ژاپنی روی یک حرکت تمرین شده و از یک ضربه کرنر به گل رسید. هوتارو یاماگوچی در دقیقه ۵۲ زننده این گل بود. در ادامه حملات تیم کره‌ای شدت گرفت اما در عین ناباوری بازهم ویسل کوبه به گل رسید. گلی که توسط VAR مردود اعلام شد. سرانجام حملات اولسان به نتیجه رسید و در دقیقه ۸۴ بیورن یانسن توانست کار را به تساوی بکشاند. این گل در ابتدا مورد قبول واقع نشد اما VAR وارد ماجرا شد و گل را صحیح اعلام کرد.

در وقت اضافه اول بازهم این تیم اولسان بود که روی دروازه حریف خود خیمه زده بود اما در ادامه ویسل کوبه جلو آمد و صاحب چند فرصت طلایی شد اما توپ‌ها به گل تبدیل نشد. در دقیقه ۱۱۷ اما اتفاق بزرگ رخ داد. تیم اولسان با اشتباه گلر ویسل کوبه صاحب پنالتی شد و جونیور نگرائو در دقیقه ۱۱۸ گل برتری تیمش را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه ۲ بر یک به اتمام برسد و حریف پرسپولیس شود. نماینده فوتبال کشورمان موفق شد چندی پیش النصر عربستان را در ضربات پنالتی شکست دهد و به عنوان اولین تیم راهی فینال شود.

بازی نهایی روز ۲۹ آذرماه برگزار می‌شود.

 

 

منبع: ورزش سه

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied