شمانیوز

زین‌الدین زیدان پس از دریافت جایزه میگل مونیوز به عنوان بهترین مربی فصل لالیگا گفت رئال در این فصل هم می‌تواند به افتخار دست پیدا کند.

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید به عنوان بهترین مربی فصل 2019-2020 لالیگا انتخاب شد و جایزه میگل مونیوز را دریافت کرد. جایزه‌ای که هر سال به بهترین مربی فصل لالیگا اهدا می‌شود.

 

 

زین الدین زیدان که فصل گذشته رئال مادرید را در لالیگا به قهرمانی رساند شایسته دریافت جایزه میگل نونیوز تشخیص داده شد. البته زیدان امسال جایزه بهترین مربی فصل را به صورت مشترک با خولن لوپتگی سرمربی سویا دریافت کرد.

 

 
 
 

زیدان بعد از دریافت جایزه اش گفت: " بعد از پایان وقفه کرونایی و بازگشت به مسابقات من چیز زیادی به بازیکنانم نگفتم. چرا که آنها می خواستند فوتبال بازی کردن را شروع کنند و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دادند. آنها عطش زیادی برای قهرمانی در لیگ داشتند و موفق هم شدند. این جایزه متعلق به آنها است".

 

سرمربی رئال در ادامه درباره شرایط تیمش در این فصل گفت: "ما می‌توانیم تلاش فصل گذشته را دوباره تکرار کنیم. ما به کاری که می‌کنیم باور داریم. مهم این است و بقیه اش به اتفاقات در طول مسیر بستگی دارد. ما اگر در زمین از جان و دل مایه بگذاریم می‌توانیم موفق بشویم چون خیلی خوب هستیم".

منبع:ورزش سه

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied