شمانیوز

یحیی گل‌محمدی در سفر به یاسوج با خانواده بهروز خورشیدیان هوادار فقید پرسپولیس دیدار کرد. در این دیدار سرمربی پرسپولیس مدال نایب قهرمانی خود در آسیا و پیراهن امضا شده تیم را به این خانواده اهدا کرد.

بهروز خورشیدیان جوان ۳۳ ساله، اهل شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شب دیدار پرسپولیس ایران با اولسان هیوندای کره جنوبی در مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک اتفاق تلخ و ناگوار بر اثر سکته قلبی فوت کرد.

 سرمربی تیم پرسپولیس در این دیدار گفت: روح مرحوم بهروز خورشیدیان شاد باشد و نمیدانم با چه زبانی به خانواده خورشیدیان تسلیت عرض کنم.

 
 

یحیی گل‌محمدی گفت: دوست داشتیم که همراه مدیرعامل و بازیکنان تیم پرسپولیس خدمت خانواده خورشیدیان برسیم، اما به دلیل محدودیت‌های کرونایی مقدور نشد، ان شا الله خدمت شما خواهیم رسید.

گل محمدی اظهار کرد: برای سامی ۸ ساله فرزند مرحوم خورشیدیان آینده خوبی را آرزو می‌کنم، این همه عشق و علاقه‌ای که مرحوم بهروز خورسیدیان به پرسپولیس داشت می‌تواند انگیزه‌ای برای ما و تیم پرسپولیس باشد.

سرمربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: قهرمان نشدن تیم پرسپولیس در فینال آسیا برای ما یک درد بود، اما خبر فوت هوادار یاسوجی پرسپولیس دردناک‌تر بود.

گل محمدی تصریح کرد: ان شا الله جواب این همه عشق و علاقه مرحوم خوذرشیدیان را با بازی خوب در زمین فوتبال می‌دهیم.

همچنین سامی ۸ ساله فرزند بهروز خورشیدیان هوادار فقید یاسوجی پرسپولیس نیز گفت: آرزو می‌کنم که پرسپولیس قهرمان آسیا شود.

گل محمدی از سامی فرزند خردسال ۸ ساله این هوادار دو آتشه پرسپولیس (مرحوم بهروز خورشیدیان) دلجویی کرد و همچنین پیراهنی به امضای همه بازیکنان تیم به فرزند این هوادار از دست رفته اهدا و مدال نایب قهرمانی آسیا را به گردن او انداخت.

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس)

(عکس) گل‌محمدی مدال نایب قهرمانی را به خانواده هوادار فقید پرسپولیس اهدا کرد

(عکس) گل‌محمدی مدال نایب قهرمانی را به خانواده هوادار فقید پرسپولیس اهدا کرد

(عکس) گل‌محمدی مدال نایب قهرمانی را به خانواده هوادار فقید پرسپولیس اهدا کرد

 
 
 
 
 
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied