شمانیوز

پخش زنده بازی استقلال و تراکتور از صفحه اینستاگرامی شمانیوز پخش می شود...

استقلال از ساعت 14:30 امروز در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز به مصاف تراکتور خواهد رفت. با نظر محمود فکری ترکیب اصلی آبی پوشان برای این بازی مشخص شده است.

 

بدین ترتیب رشید مظاهری، محمد حسین مرادمند، محمد دانشگر، محمد نادری، وریا غفوری، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، داریوش شجاعیان، شیخ دیاباته، مهدی قایدی و ارسلان مطهری یازده بازیکن استقلال در مصاف با تراکتور هستند.

 

استقلال

 

 

 

 


جهت مشاهده پخش زنده بازی اینجا کلیک کنید


 

 

 

استقلال در شرایطی به مصاف تراکتور خواهد رفت که اگر دوست دارد به صدر جدول برگردد باید حتما تراکتور را ببرد و مساوی در این بازی باعث خواهد شد که صنعت نفت کماکان در صدر بماند. از طرف دیگر تراکتور امیدوار است با بردن استقلال با این تیم هم امتیاز شود و بتواند جای سپاهان را در رده سوم بگیرد البته به شرطی که با اختلاف 2 گل از سد مهمانش بگذرد.
 

 

ترکیب تراکتور:


محمد رضا اخباری، هادی محمدی، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، سعید مهری، مهدی تیکدری، میثم تیموری، وفا هخامنش، حمید بوحمدان، میلاد فخرالدینی و محمد عباس زاده

 

 

ترکیب استقلال:


رشید مظاهری، محمد حسین مرادمند، محمد دانشگر، محمد نادری، وریا غفوری، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، داریوش شجاعیان، شیخ دیاباته، مهدی قایدی و ارسلان مطهری

 

 

گاف تراکتوری ها برای بازی با استقلال

نکته عجیب درباره لیست تراکتوری‌ها برای دیدار با استقلال این است که اسامی تمام اعضای کادرفنی قبلی و فعلی این تیم در آن درج شده و به همین دلیل نام علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی، محمد خرمگاه، علی اکبر دهقان و علیرضا مرادی در این فهرست دیده می‌شود که البته در مقابل آنها تیک حضور در بازی با استقلال قرار نگرفته است.

 

 


جهت مشاهده پخش زنده بازی اینجا کلیک کنید


 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • امیر علی کریمی

    عالی