شمانیوز

شبنم کمانگر همسر دوم مهرداد میناوند را در کنار مهرداد در زیر تماشا کنید.

شبنم کمانگر همسر دوم مهرداد میناوند را در کنار مهرداد در زیر تماشا کنید. مهرداد میناوند در تاریخ 99/9/9 با شبنم کمانگر ازدواج کرد. وی به دلیل ابتلا به ویروس منحوس کرونا در شامگاه چهارشنبه 8 بهمن ماه جان به جان آفرین تسلیم کرد..

 

مهرداد و همسرش

 

 

مراسم تشییع پیکر مهرداد میناوند روز گذشته با حضور خانواده مرحوم، جمعی از فوتبالیستان و اقشار مردم برگزار شد. مهرداد میناوند با پرچم پرسپولیس به خاک سپرده شد.

 

مهرداد میناوند

قبر میناوند

 

 

بی تابی و گریه زاری شبنم کمانگر بر سر مزار همسرش 

همسر میناوند

 

 

 

 


جهت مشاهده عکسهای بیشتر مهرداد میناوند و همسرش اینجا کلیک کنید


 

 

 

 

همسر دوم مهرداد میناوند که بود؟

مهرداد میناوند 9 آذر امسال در پستی اینستاگرامی از ازدواجش خبر داده بود و تصویری از کارت عروسی خود در استوری اینستاگرام منتشر کرد و رسما به جرگه متاهلین پیوسته بود. میناوند در روز تولدش داماد شده بود.

 

مهرداد میناوند با انتشار پستی در اینستاگرام خود خبر ازدواجش را با خانم شبنم کمانگر اعلام کرد. تاریخ ازدواج این زوج هم امروز یعنی 99.9.9 است!

 

 

مهرداد میناوند نوشت:

بنام آفریدگار عشقسلام به همه دوستان جان

امسال روز تولدم مصادف شد با یک رقم رویایی...تاریخی که سالها انتظارش را میکشیدم و همیشه در ذهنم یک رویداد منحصر به فرد تداعی میشد.مطمیٔن بودم اتفاق خاصی در این روز برای من رخ خواهد داد اتفاقی بینظیر...

بله انگار درست حدس زده بودم روز تولدم در ۹۹/۹/۹ به لطف خدا بینظیر رقم می خورد.این تاریخ برایم جاودانه شد و امیدوارم که جاودانه بماند.پس از فراز و نشیب های معمول زندگی در طول این سالها، امروز به آرامش رسیدم و با نام خدا و تکیه بر ایمان به او، فصلی نو در زندگیم آغاز شد.ازدواج من با دختری که عاشقانه دوستش میدارم، در این روز بینهایت لذتبخش است و بهتر از این نمیتوانست اتفاق بیافتد.سه سالی میشد که برای چنین روزی برنامه ریزی و لحظه شماری میکردم...خدا رو شکر میکنم که محقق شد.

شکر

 

 

شبنم کمانگر همسر میناوند

در فضای مجازی هیچ تصویری از شبنم کمانگرد همسر مهرداد میناوند وجود ندارد وپیج اینستاگرام او هم خصوصی است و فقط یک عکس از او به همراه میناوند منتشر شده که تصویر او در این عکس مشخص نیست.

 

در فضای مجازی هیچ تصویری از شبنم کمانگرد همسر مهرداد میناوند وجود ندارد وپیج اینستاگرام او هم خصوصی است و فقط یک عکس از او به همراه میناوند منتشر شده که تصویر او در این عکس مشخص نیست.

 

میناوند+مهرداد

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied