شمانیوز

ماجرای طلاق مهرداد میناوند از همسر اولش و آشنایی با همسر دومش را در شمانیوز بخوانید.

ماجرای طلاق مهرداد میناوند از همسر اولش و آشنایی با همسر دومش را در شمانیوز بخوانید. مهرداد میناوند سالها پیش و زمانی که ۲۵ سال سن داشته با خانمی ایرانی در اتریش آشنا می شود و با او ازدواج می کند حاصل ازدواج آنها یک فرزند پسر به نام آریا بوده که در حال حاضر در اتریش زندگی می کند

مهرداد میناوند زندگی‌اش با همسر اولش چندان پایدار نبوده و در نهایت از یکدیگر جدا می شوند بعد از گذشت چند سال از طلاق آنها آقای میناوند تصمیم می‌گیرد که در سال ۱۳۹۹ مجددا ازدواج کند همسر دوم ایشان خانم شبنم کمانگر بوده که بعد از چند ماه زندگی زناشویی عمر مهرداد میناوند به دنیا نبوده و فوت میکند.

مهرداد میناوند سالها از همسر سابق و فرزندش دور بوده است همسر سابق او در اتریش زندگی میکند و پسرش آریا نیز در نزد او زندگی میکند مهرداد میناوند در یک پیام ویدئویی که قرار بود روز پدر برای پسرش بفرستد گفت پسرم سالها کنارت نبودم اما میخواهم به زود در آغوشت بگیرم و با تمام وجودم حست کنم و این اتفاق به زودی خواهد افتاد.

 

اما متاسفانه عمر مهرداد به دنیا نبود و این اسطوره فوتبال در به آغوش گرفتن فرزندش نیز ناکام ماند.

 

مهرداد میناوند

قبر میناوند

 

همسر دوم مهرداد میناوند که بود؟

مهرداد میناوند 9 آذر امسال در پستی اینستاگرامی از ازدواجش خبر داده بود و تصویری از کارت عروسی خود در استوری اینستاگرام منتشر کرد و رسما به جرگه متاهلین پیوسته بود. میناوند در روز تولدش داماد شده بود.

 

مهرداد میناوند با انتشار پستی در اینستاگرام خود خبر ازدواجش را با خانم شبنم کمانگر اعلام کرد. تاریخ ازدواج این زوج هم امروز یعنی 99.9.9 است!

 

 

مهرداد میناوند نوشت:

بنام آفریدگار عشقسلام به همه دوستان جان

امسال روز تولدم مصادف شد با یک رقم رویایی...تاریخی که سالها انتظارش را میکشیدم و همیشه در ذهنم یک رویداد منحصر به فرد تداعی میشد.مطمیٔن بودم اتفاق خاصی در این روز برای من رخ خواهد داد اتفاقی بینظیر...

بله انگار درست حدس زده بودم روز تولدم در ۹۹/۹/۹ به لطف خدا بینظیر رقم می خورد.این تاریخ برایم جاودانه شد و امیدوارم که جاودانه بماند.پس از فراز و نشیب های معمول زندگی در طول این سالها، امروز به آرامش رسیدم و با نام خدا و تکیه بر ایمان به او، فصلی نو در زندگیم آغاز شد.ازدواج من با دختری که عاشقانه دوستش میدارم، در این روز بینهایت لذتبخش است و بهتر از این نمیتوانست اتفاق بیافتد.سه سالی میشد که برای چنین روزی برنامه ریزی و لحظه شماری میکردم...خدا رو شکر میکنم که محقق شد.

شکر

 

 

 

میناوند+مهرداد

 

شبنم کمانگر همسر میناوند

در فضای مجازی هیچ تصویری از شبنم کمانگرد همسر مهرداد میناوند وجود ندارد وپیج اینستاگرام او هم خصوصی است و فقط یک عکس از او به همراه میناوند منتشر شده که تصویر او در این عکس مشخص نیست.

 

در فضای مجازی هیچ تصویری از شبنم کمانگرد همسر مهرداد میناوند وجود ندارد وپیج اینستاگرام او هم خصوصی است و فقط یک عکس از او به همراه میناوند منتشر شده که تصویر او در این عکس مشخص نیست.

 

بی تابی و گریه زاری شبنم کمانگر بر سر مزار همسرش 

همسر میناوند

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • على رضاساقى

    اقاى مهرداد.به اميدديدار,در آخرين.