شمانیوز

دیوید بکهام از یک SUV کادیلاک خارج شد و به گرد و غبار یک محل ساخت و ساز رفت. دسامبر 2019 بود. در جلوی او پوسته یک استادیوم 18000 نفری جدید در عمیق ترین منطقه بروارد قرار داشت

دیوید بکهام از یک SUV کادیلاک خارج شد و به گرد و غبار یک محل ساخت و ساز رفت. دسامبر 2019 بود. در جلوی او پوسته یک استادیوم 18000 نفری جدید در عمیق ترین منطقه بروارد قرار داشت ، جایی که اینتر میامی دو فصل اول خود را قبل از انتقال بازی می کرد ، اگر همه چیز درست شود ، به یک مکان 1 میلیارد دلاری در نزدیکی فرودگاه میامی . پشت سر او ، یک مجموعه آموزشی و دفاتر تیمی در حال ظهور بودند. پس از نزدیک به هفت سال مبارزه برای بدست آوردن امتیاز گسترش MLS در زمینی در فلوریدا جنوبی ، بکام مشتاق بود که چشم انداز خود را برای باشگاهی که بزرگتر و بزرگتر شروع می شود ، عملی کند.

 

وی به ESPN گفت: "من فکر نمی کنم باشگاه دیگری در هر کجا فرصتی داشته باشد که در سطح جهانی داریم." از آن زمان ، تقریباً هیچ چیز طبق برنامه پیش نرفته است. یک روز بعد از ظهر چندی پیش ، بکهام و خورخه ماس ، یکی از مالکان مشترک او ، در تراس طبقه دوم ساختمان اداری ایستادند و صحنه را بررسی کردند. در آن سوی خیابان ، پارکینگ استادیوم به یک سایت واکسیناسیون COVID-19 تبدیل شده بود. ماشین ها از راه دور صف می شدند. این استادیوم برای این روز به باشگاه محلی پسران و دختران اجاره داده شده بود ، در آمد که می تواند برای اداره یک تیم MLS در طی یک بیماری همه گیر کمک کند. همینطور ویترین که براندون مارشال ، گیرنده وسیع سابق دلفین های میامی ، در یک میدان تمرین برای انتخاب های احتمالی پیش نویس NFL ، و تصمیم برای اجاره استادیوم به Club de Foot Montreal برای بازی های خانگی MLS 2021 خود ، انجام شد. ماس که عنوان مدیر مالک آن است ، گفت: "شما باید با شرایط سازگار شوید." (مدیرعامل سابق Sprint ، مارسلو کلور و ماسایوشی سون ، کارآفرین فناوری نیز سهام مالکیت دارند.) "با کوتاه بودن فصل ، با کمبود طرفدار ، با محدودیت هایی که ما روبرو بودیم ، سال گذشته یک چالش بود." در میادین ، ​​اینتر میامی به اولین تیم در تاریخ لیگ تبدیل شد که پنج بازی اول خود را از دست داد.

 

این مسابقه با هفت پیروزی ، سه تساوی و 13 باخت به پایان رسید ، که برای مقام دهم در کنفرانس 14 تیمی شرق مناسب است - و بدترین رکورد بکام به عنوان یک حرفه ای است. میامی سه مکان عقب مانده از تیم گسترش دیگر MLS سال گذشته ، نشویل SC ، که با حداقل انتظارات و مالکی که به طور آشکار غیرمعمول تجاری شامل بارهای حمل و نقل و کتابهای چاپ بر روی تقاضا است ، وارد لیگ شد ، به مقام سوم رسید. نشویل بیش از آنکه در فصل عادی باخته بود ، پیروز شد و سپس اینتر میامی را با نتیجه 3 بر صفر از پلی آف حذف کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied