شمانیوز

کاپیتان سابق فولاد خوزستان گفت: من به جرئت می‌گویم پرسپولیس امسال می‌تواند به فینال راه پیدا کند و ان‌شاءالله خواهد توانست قهرمان این دوره شود.

احمد آل‌نعمه، کاپیتان سابق فولاد خوزستان در خصوص عملکرد باشگاه‌های ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا درگفتگو با خبرنگار شمانیوز اظهار داشت: عملکرد تیم‌های ایرانی حاضر در جام باشگاه‌های آسیا خوب بوده و اگر بخواهم از فولاد شروع کنم، این تیم به خاطر بضاعتی که داشت و چون نتوانست در نقل و انتقالات شرکت کند، نتایج خیلی خوبی را کسب کرد و شایستگی راهیابی به مرحله بعدی را داشت.

وی افزود: تیم تراکتورسازی تبریز هم یک تیم جوانی بود که نتوانست در نیم‌فصل برای بازی‌های آسیایی تیم خود را تقویت کند و دو سه بازیکن خوب خود مانند احسان حاج‌صفی را از دست داد اما روی هم رفته عملکرد این تیم هم خوب بود.

استقلال و پرسپولیس عالی ظاهر شدند

کاپیتان سابق فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم از چهار تیم حاضر در بازی‌های آسیایی بگوییم کدام یک عالی کار کردند؛ یکی استقلال و دیگری پرسپولیس است. من به جرئت می‌گویم پرسپولیس امسال می‌تواند به فینال راه پیدا کند و ان‌شاءالله خواهد توانست قهرمان این دوره شود.

آل‌نعمه درباره ممانعت AFC از برگزاری بازی‌ها در ایران گفت: به نظر من کرونا بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا را تحت تأثیر خود قرار داده است و ایران هم نسبت به سایر کشورهای آسیایی در حوزه کرونا وضعیت خوبی نداشت و یکی از دلایل اصلی این ممانعت همین مسئله کرونا بود اما به طور کلی فدراسیون فوتبال می‌توانست برروی AFC تأثیرگذار باشد تا بعضی از تیم‌ها در یک سری از شهرهای ایران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل تمرین و هتل، حضور پیدا کنند و بازی داشته باشند.

او تأکید کرد: قطعاً اگر ما می‌توانستیم از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم، فولاد و تراکتور هم می‌توانستند نتایج خیلی بهتری کسب کنند.


گفتگو از سعید امینی

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied