شمانیوز

ارسلان قاسمی عکسی از تفریح جالبش در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

ارسلان قاسمی عکسی از تفریح جالبش در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. ارسلان قاسمی این روزها در سریال یاور ایفای نقش کرده است ارسلان قاسمی متولد یک خرداد 1374 در تهران است.

 

 

 

عکس جدید ارسلان قاسمی

thm_552_1340411_515

 

 

 

نام:ارسلان

نام خانوادگی:قاسمی

تاریخ تولد:1374/3/1

محل تولد:تهران

 

 

او تاکنون علاوه بر چند فیلم سینمایی در مجموعه های تلویزیونی یوسف پیامبر در نقش کودکی بنیامین و در چشم باد در نقش کودکی بیژن نیز بازی کرده است. قاسمی نخستین بار در سن هفت سالگی در مجموعه تلویزیونی در چشم باد در نقش کودکی بیژن (پارسا پیروزفر) به بازی پرداخت. فیلم برداری این سریال از سال 1382 آغاز شد.

 

 او در سال 1386 در فیلم جعبه موسیقی (فرزاد مؤتمن) نقش اصلی را به عهده داشت و در کنار  رامبد جوان، نیکی کریمی، شاهرخ فروتنیان به بازی پرداخت. داستان فیلم دربارهٔ پسربچه ای به نام علی (با بازی ارسلان قاسمی) است که به تازگی مادرش (نیکی کریمی) را از دست داده و با فرشته ای (رامبد جوان) آشنا می شود.

 

 

arsalanghasemi1995-photokade-com-1

 

 

 

ارسلان قاسمی در سال 1392 در سریال هفت سنگ به کارگردانی علیرضا بذرافشان در کنار مهدی سلطانی و شبنم مقدمی ایفای نقش کرد. این سریال داستان سه زوج را دربرمی گیرد که با هم نسبت خانوادگی دارند و ماجرا هاو داستان های متفاوتی با یک مضمون مشترک در هر قسمت مطرح می شود که این سه داستان سرانجام به یک برآیند می رسند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied