شمانیوز
شما نیوز

تمهیدات کرونایی دربی پایتخت

تمهیدات کرونایی شهرآورد پایتخت اعلام شد.

تمهیدات کرونایی شهرآورد پایتخت اعلام شد. زمان دو مسابقه از هفته بیست و سوم لیگ برتر که روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می شود به شرح زیر است:

پرسپولیس - استقلال ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه آزادی تهران

 

 

تمهیدات کرونایی دربی پایتخت

 

حمید رضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران اظهار کرد: پیرو هماهنگی‌های بعمل آمده و جلسات کمیسیون ورزشی شورای تامین و سازمان لیگ مقرر گردید حضور کلیه عوامل اجرایی و تیم‌ها مطابق پروتکل‌های ابلاغی و فاصله گذاری اجتماعی انجام شود.

وی ادامه داد: حضور خبرنگاران و عکاسان در دربی فردا مطابق پروتکل‌ها بوده و تعداد حضور آن‌ها نیز بر اساس پروتکل‌ها خواهد بود که جهت نظارت بیشتر کاور‌های جدید برای افراد در نظر گرفته شده است. جایگاه‌های سی آی پی نیز در اختیار مدیران تیم‌ها است تا عوامل اجرایی باشگاه‌ها در این مکان مستقر شوند و همچنین کلیه عوامل پخش زنده با هماهنگی مرکز حفاظت و صیانت صدا و سیما امکان ورود خواهند داشت.

گودرزی افزود: بازی بدون حضور تماشاگران بوده و نمایندگان وزارت بهداشت و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بر رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی نظارت خواهند داشت. در دو جلسه فوق نمایندگان وزارت بهداشت و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا حضور داشته و تصمیمات طبق نظارت و نظر نمایندگان فوق اتخاذ گردیده است.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران تصریح کرد:براساس نظر اعضای کمیسیون ورزشی ساعت بازی از ۲۰:۳۰ به ۱۹:۳۰ تغییر یافت تا عوامل اجرایی به ممنوعیت ساعات تردد برخورد نکنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied