شمانیوز
شما نیوز

حضور آقازاده ها و نورچشمی ها در استادیوم آزادی برای تماشا دربی + عکس

پرسپولیس و استقلال شب گذشته به مصاف یکدیگر رفتند.

پرسپولیس و استقلال شب گذشته به مصاف یکدیگر رفتند. بازی استقلال و پرسپولیس به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی بدون هیچ تماشاگری برگزار شد اما خبر رسید که به جای حضور خبرنگاران در استادیوم ازادی آقا زاده ها تماشاگر دربی بودند!!!

 

 

 

حضور نورچشمی ها در استادیوم آزادی برای تماشا دربی

 

تابناک مدعی شد:  این اتفاق اولین بار نیست که رخ می‌دهد و آخرین بار هم نخواهد بود،کافی است کمی به عقب برگشته و به دربی بدون تماشاگرِ 93 برسیم. مسابقه‌ای که در جام حذفی برگزار شد و در کمال تعجب تعدادی از هواداران دو تیم در جایگاه ویژه نظاره‌گر مسابقه شدند.

بعد از پایان آن دیدار بود که انتقادات فراوانی به سازمان لیگ بابت حضور این افراد مطرح شد اما مسئولان این سازمان اعلام کردند حضور آنها در حوزه تخصصی آنها نیست و مشخص نیست توسط چه کسانی مجوز ورود به استادیوم را گرفته‌اند. سوال اینجا است این افراد چه کسانی هستند که با خبرنگاران و مردم عادی تفاوت دارند؟ آیا این نفراتی که شب گذشته در ورزشگاه حضور داشتند مشمول پروتکل‌های بهداشتی نمی‌شوند؟ آیا آنها کرونا نمی‌گیرند؟

آیا باز هم سازمان لیگ از حضور این نفرات در ورزشگاه اطلاعی ندارد؟ تصاویر ورزشگاه آزادی و جایگاه خبرنگاران نشان می‌دهد مسئولان برگزاری مسابقات در استادیوم آزادی بر خلاف شعارهایی که پیرامون پروتکل‌ها و حفظ سلامتی می‌دهند به هیچ عنوان به فکر جان انسان‌ها نیستند.

کسانی که مشخص نیست به سفارش چه فردی وارد استادیوم شده‌اند را ببینید. لازم به ذکر است این دربی قرار بود بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

 

14000225000039_Test_NewPhotoFree

14000225000016_Test_NewPhotoFree

14000225000015_Test_NewPhotoFree

14000225000013_Test_NewPhotoFree

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied