شمانیوز
شما نیوز

حمایت حداکثری از ورزش وظیفه ملی است

قاضی ‌زاده هاشمی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی حمایت حداکثری از ورزش وفدراسیون های ورزشی کشور و تقویت روحیه ملی پوشان را وظیفه همگانی و ملی عنوان کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،درمراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران که صبح امروز یکشنبه نهم خرداد با حضور جعفرآهنگران مدیرعامل سازمان منطقه آزادکیش، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال ، سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس و مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی

درسالن رازی مرکزهمایش های بین المللی کیش برگزارشد، احسان قاضی‌زاده هاشمی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه کمک به ورزش و پشتیبانی از آن وظیفه حداکثری همه ما است ورزش را یکی از مهم ترین علاقمندیهای هموطنان برشمرد و گفت: وظیفه ما کمک به ورزش و پشتیبانی ازفدراسیون های ورزشی است و حمایت های قابل توجه سازمان منطقه آزاد کیش از تیم ملی فوتبال کشورمان جای تقدیر دارد.

شرکت هواپیمایی سازمان منطقه آزاد کیش (کیش ایر ) نیز که ازشرکت های تابعه سازمان است برای ارائه خدمات پروازی و حمایت از تیم ملی زحمات فراوانی کشیدند که باید قدردان این حمایت ها بود.

نماینده مجلس با گفت: در بحرین به چهار برد احتیاج داریم و باید روحیه بدهیم و تلاش کنیم،  اگر تیم ملی به مرحله بعد صعود کرد جشنی بزرگی برگزار کنیم و از خدا می خواهیم تیم ملی با دست پر از مصاف بحرین بازگردد.

وی حضور مستمراصحاب رسانه درتمرین ها و دیدارهای تیم ملی را موجب تقویت انگیزه و دلگرمی ملی پوشان برشمرد و با اشاره به اینکه اوج رقابت های تیم ملی همزمان با مناظره های انتخاباتی است اظهار داشت: چهار ساعت پیش از شروع مسابقات تیم ملی ، شاهد پخش مناظره ها هستیم که بی تردید ایجاد شور سیاسی و ورزشی در کنار هم ، فضای کشور را برای یک جشن بزرگ ملی آماده خواهدکرد.

قاضی زاده هاشمی گفت : قول می دهیم جشن بزرگ صعود تیم ملی را  حتی در شرایط پرمشغله آماده سازی کشور برای انتخابات هم برگزارکنیم تا این جشن ورزشی و جشن سیاسی افزایش مشارکت مردم درانتخابات مهم و سرنوشت ساز ریاست جمهوری را به همراه داشته باشد.

وی درحاشیه این جلسه با اشاره به اختصاص ۵۲ میلیارد تومان به وزارت ورزش اختصاص گفت: ۱۰ میلیارد تومان به دست وزارتخانه رسیده است و ۲۰ میلیارد تومان آن امروز واریز می‌شود و مابقی مربوط به سال قبل است.

وی تاکیدکرد: دیوان محاسبات به عنوان رکن نظارتی مجلس روند واریز پول به حساب فدراسیون در خصوص پرونده ویلموتس را بررسی می کند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied