شمانیوز
شما نیوز

عکس پسر سپهر حیدری + عکس

سپهر حیدری یکی از محبوب‌ترین بازیکنان پرسپولیس است. سپهر حیدری در اصفهام چشم به جهان گشوده است و اصالتا اصفهانی می باشد.

به گزارش رصدورزشی، سپهر حیدری یکی از محبوب‌ترین بازیکنان پرسپولیس است. سپهر حیدری در اصفهام چشم به جهان گشوده است و اصالتا اصفهانی می باشد.

 

ساعدسهیلی-و-صبا-راد

 

صبا+راد+و+همسرش - Copy - Copy

 

سپهر حیدری متولد 29 خرداد ماه سال 1359 در شهر اصفهان فوتبالیست محبوب کشورمان می باشد.

او در تیم هایی همچون ذوب آهن، پرسپولیس و مس کرمان بازی کرده و گل قهرمانی سپهر حیدری برای پرسپولیس در بازی پایانی با سپاهان باعث محبوبیت وی در بین هوادارانش شده است.

 

ساعدسهیلی-و-صبا-راد - Copy

 

ماجرای آشنایی و ازدواج سپهر حیدری

در دوم فروردین سال 1393 همسرم به همراه پدر و مادرش به مرکز بولینگ اریکه ایرانیان آمده بود که با دیدن او در همان نگاه اول عاشق شدم و پیشنهاد ازدواج دادم. همسرم و پسرم بهترین هدیه خداوند به من هستند.

 

سپهر حیدری که یکی از دوستان نزدیک هادی نوروزی به حساب می آید از نخستین کسانی بود که صبح حادثه خودش را به بیمارستان آتیه رساند تا در غم فراق این بازیکن شریک باشد. وی همچنین در مراسم های بعدی این بازیکن در تهران نیز شرکت داشت.

اما ازآنجا که وی در این مراسم ها به همراه همسرش شرکت می کرد و بدین خاطر برخی از سوء استفاده کنندگان وی را دوست دختر حیدری معرفی کردند.رفتار زشت این رسانه ها خون سپهر حیدری را به جوش آورده است . به همین دلیل وی در صفحه اجتماعی خود اقدام به روشنگری کرده است.

 

بهرام-افشاری-و-رضا-درمیشیان-و-نوید-محمدزاده

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied