شمانیوز
شما نیوز

شکست تلخ تیم ملی والیبال مقابل صربستان

تیم ملی ایران مقابل صربستان در لیگ ملت‌های والیبال شکست خورد.

پایگاه خبری شمانیوز: تیم ملی ایران مقابل صربستان در لیگ ملت‌های والیبال شکست خورد. تیم ملی ایران در هشتمین دور از رقابت‌های لیگ ملت‌ها پنجشنبه ۲۰ خرداد از ساعت ۱۲.۳۰ به مصاف صربستان رفت. درحالی که ایران می‌توانست پیروز این میدان باشد، شاگردان آلکنو با از دست دادن تمرکز خود نتیجه را ۳ بر ۲ به حریف واگذار کردند.

بلندقامتان ایران در حالی مقابل صربستان صف آرایی کردند که در هفت بازی گذشته به پنج پیروزی دست یافته بودند. ملی پوشان ایران در بازی اول و دوم مقابل ژاپن و روسیه تن به شکست داده، اما در بازی سوم تا هفتم مقابل هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان و آمریکا به پیروزی رسیدند.

 

 

نتیجه بازی ایران مقابل صربستان در ۵ ست عبارت است از:

 

  • ست اول: ایران ۲۵ - صربستان ۲۱
  • ست دوم: ایران ۱۵ - صربستان ۲۵
  • ست سوم: ایران ۲۸ - صربستان ۲۶
  • ست چهارم: ایران ۲۲ - صربستان ۲۵
  • ست پنجم: ایران ۸ - صربستان ۱۵


هدایت تیم ملی صربستان را اسلوبودان کواچ سرمربی اسبق ایران برعهده دارد. در سال ۲۰۱۴ پس از جدایی خولیو ولاسکو مسئولان فدراسیون والیبال ایران برای جایگزین ولاسکو دست به کار شدند و از میان ۷ گزینه مطرح برای هدایت تیم ملی ایران، کواچ را به‌عنوان گزینه نهایی سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران انتخاب کردند. او در ماه مارس ۲۰۱۴ قراردادی سه ساله را با فدراسیون والیبال ایران به امضا رساند و سرمربی تیم ملی والیبال ایران شد. تیم ملی ایران نخستین تجربه مربیگری او در رده ملی بود.

کواچ در نوامبر ۲۰۱۵ از تیم ملی والیبال ایران کنار گذاشته شد و تنها ۲ سال هدایت بلندقامتان ایران را برعهده داشت. در دوران هدایت او، تیم ملی ایران فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied