شمانیوز
شما نیوز

ساعت والیبال ایران و فرانسه مشخص شد

تیم های والیبال ایران و فرانسه امروز دوشنبه 31 خرداد از ساعت ۱۵.۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت.ایران در آخرین دیدارش در این تورنمنت برابر اسلوونی شکست خورد تا پنجمین شکست متوالی‌اش را هم تجربه کند.

به گزارش شمانیوز، تیم های والیبال ایران و فرانسه امروز دوشنبه 31 خرداد  از ساعت ۱۵.۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت.در آخرین دیدار تیم والیبال ایران در این تورنمنت برابر اسلوونی شکست خورد تا پنجمین شکست متوالی‌اش را هم تجربه کند.

 

تیم ملی والیبال ایران، این روزها، اوقات شیرینی را تجربه نمی‌کند و با باخت‌های متوالی در جدول رده بندی لیگ ملت‌های والیبال، به رده یازدهم سقوط کرده است. ایران در آخرین دیدارش در این تورنمنت برابر اسلوونی شکست خورد تا پنجمین شکست متوالی‌اش را هم تجربه کند.

 

شاگردان ولادیمیر آلکنو حالا باید مهیا شوند تا در هفته پنجم و پایانی لیگ ملت‌ها، سه دیدار بسیار دشوار را تجربه کنند: فرانسه، لهستان و آرژانتین. ایران در اولین بازی از هفته پنجم روز دوشنبه ۳۱ خرداد و از ساعت ۱۵.۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف فرانسه خواهد رفت.

 

فرانسه از ۱۲ بازی قبلی‌اش در این رقابت‌ها ۸ برد و ۴ شکست داشته و فعلاً در رده پنجم جدول رده بندی لیگ ملت‌ها قرار گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied