شمانیوز
شما نیوز

ساعت بازی دربی فردا مشخص شد + ترکیب ها

نودوششمین دربی پایتخت بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال برگزار می شود. ساعت دربی پنجشنبه، ۲۴ تیر ۱۴۰۰، از ساعت ۱۹.۴۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.

به گزارش شمانیوز، نودوششمین دربی پایتخت بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال برگزار می شود. ساعت دربی پنجشنبه، ۲۴ تیر ۱۴۰۰، از ساعت ۱۹.۴۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. 

این دیدار در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار می‌شود و تیم برنده می‌تواند طعم حضور در نیمه نهایی را بچشد. پرسپولیس چندی پیش در رقابت‌های لیگ برتر با یک گل استقلال را شکست داده است. استقلال، اما فصل گذشته در همین مرحله از رقابت‌ها و بعد از تساوی ۲-۲ در وقت‌های معمول، در ضربات پنالتی موفق به شکست دادن پرسپولیس شد.

پنجشنبه به غیر از دیدار پرسپولیس و استقلال، دو دیدار دیگر هم در همین مرحله از بازی‌ها برگزار می‌شود که ابتدا گل گهر سیرجان از ساعت ۲۰.۳۰ دقیقه به مصاف آلومینیوم اراک می‌رود و سپس هم فولاد و سپاهان از ساعت ۲۱.۳۰ دقیقه دیگر بازی حساس این مرحله را برگزار می‌کنند.

 

ترکیب استقلال مقابل پرسپولیس

درون دروازه قرار است حسینی بازی کند و در مرکز خط دفاع شانس سیاوش یزدانی، عارف غلامی و محمدحسین مرادمند بیشتر است.

در کناره ها و در روشی که استقلال بازی می کند، طبعا وریا غفوری و محمد نادری به میدان می روند و در مرکز زمین مسعود ریگی، آرش رضاوند و فرشید اسماعیلی قرار می گیرند مگر اینکه تا فردا نظر مجیدی عوض شود.

در خط حمله هم که زوج ارسلان مطهری و مهدی قایدی را خواهیم دید. آنها آمار خوبی مقابل پرسپولیس دارند و بعید است مجیدی، دیاباته و رمضانی را فیکس بازی بدهد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied