شمانیوز
شما نیوز

ماجرای ازدواج محسن فروزان و همسر مدلینگش + تصاویر

محسن فروزان فوتبالیست ایرانی است. محسن فروزان متاهل است. محسن فروزان با نسیم نهالی مدلینگ معروف ازدواج کرده است. در ادامه عکس های از محسن فروزان و همسرش را مشاهده می کنید.

محسن فروزان فوتبالیست ایرانی است. محسن فروزان متاهل است. محسن فروزان با نسیم نهالی مدلینگ معروف ازدواج کرده است. در ادامه عکس های از محسن فروزان و همسرش را مشاهده می کنید.

 

3808679

 

نام کامل: محسن فروزان مصردشتی

تاریخ تولد: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۷

محل تولد: رشت، ایران

زمینه فعالیت: دروازه‌ بان فوتبال

قد: ۱۸۶

نام همسر: نسیم نهالی (مدلینگ)

 

فروزان در سال95 اولین شعبه رستوران خود در تهران را افتتاح کرد. بدین ترتیب در کنار حرفه فوتبال به شغل رستوران داری نیز مشغول است.

 

4516781 (1)

 

 

محسن فروزان در کنار همسرش نسیم نهالی

او فوتبال خود را از تیم‌های پایه شهرداری خمام و داماش گیلان آغاز کرد و در سن ۱۶ سالگی به تیم بزرگسالان داماش پیوست.

سپس برای انجام سربازی به مدت دو سال به تیم نظامی ملوان رفت. او اولین بار در فصل ۸۹–۸۸ دروازه‌بان فیکس داماش گیلان شد.

وی سال ۱۳۸۹ به تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پیوست و پس از پایان فصل،در سال ۱۳۹۰ به تراکتورسازی تبریز ملحق شد.

فروزان در سال ۱۳۹۲ دوباره به گسترش فولاد بازگشت و با اتمام سال با قراردادی دوساله به تیم تراکتور سازی آمد اما پس از مدتی قرارداد خود را با تراکتور سازی فسخ کرد و در تیرماه سال ۱۳۹۳ با قراردادی ۲ ساله به استقلال تهران پیوست.

او در خرداد ماه ۱۳۹۷ با قراردادی سه ساله مجدداً به تراکتورسازی بازگشت.

 

 

4516781

 

سوابق ملی محسن فروزان

۱۳۸۳- حضور در مسابقات نوجوانان آسیای ژاپن که منجر به کسب مقام چهارم ایران شد.

۱۳۸۴- حضور در مسابقات جوانان آسیا در کشور هندوستان.

۲۰۰۵ میلادی- کسب عنوان بهترین دروازه‌بان در مسابقات قهرمانی دانش آموزان جهان در کشور دانمارک که تیم ملی فوتبال دانش آموزان ایران در آن سال قهرمان جهان شد.

۱۳۸۶- دعوت به تیم ملی المپیک ایران و حضور در مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۰۸

فروزان در سال ۲۰۱۲ با درخششی که در بازیهای لیگ داشت توانست نظر کیروش را به خود جلب کرده و به تیم ملی بزرگسالان دعوت شود. فروزان دروازه‌بان ذخیره تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ بود.

افتخارات باشگاهی محسن فروزان

- نائب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران - به همراه باشگاه تراکتور سازی تبریز (۹۲–۱۳۹۱)

- نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران - به همراه باشگاه تراکتورسازی تبریز (۹۱–۹۰)

- بازیکن پدیده فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران (۹۱–۹۰)

- برترین گلر جوانان جهان (۲۰۰۶ میلادی)

 

 

 

از آشنایی تا ازدواج محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی

نسیم نهالی: من در شهر تبریز دانشجو بودم و محسن هم در تیم گسترش فولاد تبریز بود. ما در همان تبریز با هم آشنا شدیم. به مرور زمان رابطه ای شکل گرفت.

محسن فروزان: حدود 3سال زمان برد تا به تصمیم برای ازدواج رسیدیم. در این مدت هم خانواده ها در جریان بودند و باهم در ارتباط بودیم تا بتوانیم به شناخت کافی از یکدیگر برسیم. دقیقا در تاریخ 21 تیرماه سال 92 بود که باهم آشنا شدیم.

بعد از 3سال حس کردم که به یک شناخت کامل از یکدیگر رسیده ایم و الان بهترین زمان برای این است که ازدواج کرده و زیر یک سقف باهم زندگی کنیم. خدا را شکر هم همسرم و هم خانواده اش نیز رضایت کامل داشتند.

هدف مان را از زندگی مشترک مشخص کردیم و قبل از ازدواج به تفاهم کامل رسیدیم. البته تفاهم کامل ما این بود که "هرچیزی که همسرم بگوید، من بگویم چشم!" این تفاهم بعد از 3سال ایجاد شد و من حرف اول و آخر را در خانه می زنم و آن هم "چشم" است (خنده!)

نسیم نهالی: اتفاقا محسن اصلا زن ذلیل نیست! ما با هم تفاهم داریم... ضمنا من این را هم بگویم که برای خواستگاری، پیشنهاد رومانتیکی از محسن دریافت نکردم!

محسن: همیشه این موضوع را می گوید که دوست داشته من خیلی رومانتیک از او خواستگاری کنم. من در یک جو ورزشی و فوتبالی بزرگ شدم که بحث رومانتیک بودن در آنجا خیلی وجود ندارد.

البته من شخصا خیلی احساساتی و رومانتیک هستم ولی در آن زمان آنقدر درگیر مسائل فوتبالی بودم که این موضوع را فراموش کرده بودم که باید شرایطی رومانتیک فراهم کرده و از نسیم نهالی خواستگاری کنم.

نسیم نهالی: اگر بخواهم محسن را تعریف کنم باید بگویم یک پسر لوس و بامحبت و به شدت باصداقت. شاید مهمترین دلیلی که عاشق محسن شدم، صداقتش بود. هر چیزی که حتی به ضررش هم باشد بازهم دروغ نمی گوید.

محسن: همسرم بسیار صداقت دارد، مهربان است و عاشق. ما جدا از اینکه زن و شوهر خوبی هستیم، دوستان خوبی هم برای یکدیگر هستیم. واقعا به داشتن چنین همسری افتخار می کنم و از زندگی ام لذت می برم. البته این را هم بگویم که همسرم خیلی احساساتی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied