شمانیوز
شما نیوز

سرمربی استقلال تبانی در این تیم را فاش کرد + عکس

حمله فکری به استقلالی ها؛ کثافت کاری و کم کاری کردند!

به گزارش شمانیوز :  محمود فکری سرمربی سابق استقلال می‌گوید: اگر در دیدار با سپاهان آن اتفاقات نمی‌افتاد و یکسری از بازیکنان کم‌کاری نمی‌کردند، تیم استقلال در صدر جدول بود. ما صدر جدول را با 4 امتیاز اختلاف دادیم اما پایان فصل را با 11 امتیاز اختلاف با پرسپولیس تمام کردند.

 هنوز هم با وجود این که لیگ برتر ایران پایان یافته و چند ماهی هم از جدایی محمود فکری از استقلال می گذرد، بحث در مورد دوران حضور این مربی روی نیمکت آبی پوشان داغ است. برخی از استقلالی ها می گویند علت این که تیم شان از کورس قهرمانی دور مانده عملکرد ضعیف فکری و کادرفنی قبلی این تیم است.

محمود فکری در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم در این مورد گفت: «برای اینکه کثافت کاری می کنند! اگر در دیدار با سپاهان آن اتفاقات نمی افتاد و یکسری از بازیکنان کم کاری نمی کردند، تیم استقلال در صدر جدول بود. ما صدر جدول را با 4 امتیاز اختلاف دادیم اما پایان فصل را با 11 امتیاز اختلاف با پرسپولیس تمام کردند. مگر طرفداران خاص استقلال قهرمانی نمی خواستند؟ پس چرا با 11 امتیاز اختلاف سوم شدند؟ اگر مشکلات زمان من را داشتند، چه کار می کردند؟ مشکلات زمان مرا با پرداختی های الان مقایسه کنند. در دوره من پرداختی ها به 10 درصد رسیده بود. آقایانی که هیئت مدیره استقلال حضور داشتند با میلیچ استوری می گذاشتند اما همان دوستان پاداش می دهند و از ترس جرات نمی کنند بگویند ما پاداش دادیم و پاداش ها به اسم دیگری تمام می شود تا مبادا دوباره نایلون فروش یا پلاستیک فروش شوند! من در بدترین شرایط استقلال را تحویل گرفتم و اگر در دو بازی آخر، بازی ها را نمی دادند تیمم صدر جدول بود. آدم های مدنظر سرمربی شان، فضایی را به وجود آوردند و کسانی را اجیر کردند تا همه علیه ما شوند. این تعداد 10،20 نفر بیشتر نبودند اما جلوی باشگاه، وزارت ورزش و جوانان و ... شعار فکری حیا کن، رها کن سر می دادند. گفتند فکری گفته مربی بعدی نمی تواند با این شرایط معجزه کند و به حرف هایم کنایه زدند اما معجزه شان کو؟ اگر بحث این بردها است ما هم داشتیم بازی ها را می بردیم.»

فکری در ادامه در واکنش به سؤالی مبنی بر این که «آیا اگر به عقب برگردد دوباره سرمربی استقلال می شود؟» هم اظهار داشت: «همه مشکلات من از فضای مجازی بود که برایش خرج نکردم! امیر قلعه نویی بیرون از استقلال بود و کاری به این تیم نداشت، علیرضا منصوریان و مهدی پاشازاده هم چون تیم داشتند با استقلال کاری نداشتند اما وقتی من سرمربی این تیم شدم چه کارها که نکردند. در بازی نفت با استقلال، مسعود ریگی و ارسلان مطهری روی نیمکت نشستند. اگر من این دو بازیکن را بازی نمی دادم «الم شنگه» راه می انداختند که چرا فکری به اینها بازی نداد. رشید مظاهری در زمان من کلین شیت می کرد، بازیکن فیکس استقلال بود اما فضایی به وجود آوردند که مصاحبه کرد و گفت تا فکری هست استرس داریم. در بازی با استقلال به او گفتم الان که سکونشین شدی، دیگری استرسی نداری؟ زمان من پاداش کلین شیت هایت را می گرفتی، دروازه بان ثابت استقلال بودی و تیم ملی را هم حفظ کرده بودی. امروز خیلی راحت او را کنار می گذارند و آب از آب تکان نمی خورد. ریگی را یک بازی کنار گذاشتیم و انتقاد کردند که چرا فکری بازیکن تیمش را کنار گذاشت. موردهای زیادی هست که می توانم به تک تک آنها اشاره کنم.»

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied