شمانیوز
شما نیوز

کریستیانو رونالدو

حاشیه‌های منشوری کریستیانو رونالدو ادامه دارد| عرب‌ها رونالدو را احضار کردند

کریستیانو رونالدو که در بازی اخیرش حرکتی ناشایست به سمت تماشاگران نشان داده بود؛ احضار شد.

حاشیه‌های منشوری کریستیانو رونالدو ادامه دارد| عرب‌ها رونالدو را احضار کردند

به گزارش شمانیوز، کریستیانو رونالدو، یک بازیکن فوتبال حرفه‌ای پرتغالی است که در تیم های بزرگی بازی کرده است. کریستیانو رونالدو در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فوتبال تاریخ شناخته می‌شود. کریستیانو رونالدو مدتی است که در تیم های عربی مشغول به فعالیت است.

کریستیانو رونالدو روزهای پرتنشی را در فوتبال عربستان سپری می‌کند. واکنش عجیب ستاره پرتغالی به تلاش هواداران تیم الشباب برای از کوره به در بردن او - با فریاد زدن نام مسی - با انتقادات فراوانی همراه شد.

طبق ادعای نشریه آ اس، رونالدو در نتیجه ژست به ظاهر ناشایستش به کمیته انضباطی لیگ فوتبال عربستان احضار شده است تا درباره دلیل انجام این حرکت جنجالی‌ توضیح دهد، خصوصاً که این اولین بار نیست که چنین حرکتی انجام می‌دهد.

رونالدو ماه گذشته در حاشیه مصاف النصر با الهلال نیز هنگام شنیدن نام مسی از سوی هواداران تیم حریف، به شال تیم آنها به صورت علنی اهانت کرد. برخلاف حرکتش در بازی مقابل با الهلال، در مورد ژست رونالدو در جریان بازی مقابل تیم الشباب، تعابیر مختلفی صورت گرفته و همین موضوع سبب شده است که حکمی قطعی برای او صادر نشود. به همین دلیل هم او به کمیته انضباطی فراخوانده شده تا درباره حرکتش توضیح دهد و اگر نتواند ثابت کند که ژست او ماهیتی اهانت‌آمیز نداشته، علاوه بر دو جلسه محرومیت، جریمه نقدی هم خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied