شمانیوز
شما نیوز

شهاب زاهدی | پرسپولیس

پرسپولیس پس از جدایی برای شهاب زاهدی سنگ تمام گذاشت

پیام مهم باشگاه پرسپولیس برای شهاب زاهدی سوژه شد این باشگاه برای شهاب زاهدی در ادامه مسیر آرزوی موفقیت کرد.

پرسپولیس پس از جدایی برای شهاب زاهدی سنگ تمام گذاشت

به گزارش شمانیوز،‌ شهاب زاهدی یکی از محبوب ترین ستاره های یحیی است شهاب زاهدی به خاطر پیشنهاد ژاپنی از پرسپولیس جدا شد باشگاه پرسپولیس در پستی از شهاب زاهدی به خاطر تلاش هایش برای پرسپولیس تشکر و برای شهاب زاهدی در ادامه مسیر آرزوی موفقیت کرد.

شهاب زاهدی در حالی اردوی تیم پرسپولیس را برای حضور در یک تیم ژاپنی ترک کرد که باشگاه و سرمربی تیم با جدایی این بازیکن مخالف بودند و حتی زمزمه هایی مبنی بر شکایت باشگاه از شهاب زاهدی وجود داشت. اما بعد از این اتفاق باشگاه در پستی از شهاب زاهدی تشکر کرد و این تشکر نشان  می دهد، همه چیز به خوبی حل و فصل شده است.

شاید این بازیکن همانند سعید مهری بند فسخ قرارداد داشت و با استناد به بند فسخ قرارداد اردوی تیم را ترک کرده است.

سعید مهری هم در حالی اردوی تیم استقلال را ترک کرد که جواد نکونام با جدایی این بازیکن مخالف بود. اما از آنجایی که سعید مهری بند فسخ قرارداد داشت، به راحتی با اجرای این بند راهی تیم آپوئل شد. بند فسخ قرارداد او پرداخت ۷ میلیارد تومان به باشگاه استقلال بود.

به نظر شهاب زاهدی هم بند فسخ قرارداد داشت و به استناد این بند اردوی تیم را ترک کرد. در چنین شرایطی باشگاه قادر به شکایت از بازیکن نخواهد بود. باشگاه با وجود جذب عیسی آل کثیر در تلاش است یک مهاجم خارجی جدید با استفاده از سهمیه ی فیفا جذب کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied