شمانیوز
شما نیوز

شهاب زاهدی | پرسپولیس

فاش شد | اصلی ترین دلیل جدایی شهاب زاهدی از پرسپولیس این موضوع است

هواداران پرسپولیس پس از جدایی این ستاره پرسپولیس دل‌خور هستند.

فاش شد | اصلی ترین دلیل جدایی شهاب زاهدی از پرسپولیس این موضوع است

به گزارش شمانیوز،‌ شهاب زاهدی یکی از محبوب ترین ستاره های یحیی است شهاب زاهدی به خاطر پیشنهاد ژاپنی از پرسپولیس جدا شد باشگاه پرسپولیس در پستی از شهاب زاهدی به خاطر تلاش هایش برای پرسپولیس تشکر و برای شهاب زاهدی در ادامه مسیر آرزوی موفقیت کرد.

شهاب زاهدی بعد از چند سال دوری از فوتبال ایران و بازی در اروپا دوباره در تابستان به تیم محبوبش برگشت ولی عمر حضور دوباره او در این تیم حتی به یک فصل هم نرسید. بعد از رسیدن پیشنهاد بالای یک تیم از ژاپن، شهاب ساز جدایی کوک کرد و خواهان جدایی از پرسپولیس شد. در نهایت هم در آخرین روز نقل و انتقالات زمستانی در فوتبال ایران، قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد تا دوباره لژیونر شود.

زاهدی با کلی سر و صدا به پرسپولیس برگشت. اوضاع خط حمله پرسپولیس در ابتدای فصل اصلا خوب نبود و کمبود بازیکن در این تیم باعث شد تا همه بار خط حمله پرسپولیس روی دوش شهاب بیفتد. زاهدی اصلا شروع خوبی در پرسپولیس نداشت و روز به روز به خاطر همین عملکرد نه چندان خوب، بر فشار انتقادات اضافه می‌شد.

زاهدی حدود دو ماه برای پرسپولیس هیچ گلی نزد و حتی در چند بازی هم نیمکت نشین شد تا شرایط برای او اصلا خوب پیش نرود. بالاخره زمان زدن اولین گل برای زاهدی از راه رسید و او مقابل گل‌گهر یک گل ۳ امتیازی زد. اوج درخشش شهاب مقابل پیکان بود که در آن بازی موفق به ثبت هت‌تریک شد و شهاب را به نهمین بازیکنی تبدیل کرد که برای پرسپولیس در لیگ برتر هت‌تریک می‌کند. زاهدی در مجموع ۷ گل برای پرسپولیس زد و ۲ پاس گل هم داد تا بهترین گلزن تیمش در این فصل باشد.

با توجه به شرایط این فصل پرسپولیس، عملکرد شهاب را نمی‌شود بد یا ضعیف قلمداد کرد. با این حال زاهدی در پرسپولیس فوق‌العاده هم نبود و حتی تیم ملی را هم از دست داد.

هواداران پرسپولیس به‌شدت از نوع رفتار زاهدی و نحوه جدایی او ناراحت هستند و حتی برخی هواداران عصبانی کمپین آنفالوکردن او را در فضای مجازی پیشنهاد کردند. پرسپولیسی‌ها معتقدند زاهدی به خاطر پول پرسپولیس را در حساس‌ترین مقطع فصل ول کرد ولی خودش پیشرفت فوتبالی و البته ناراحتی به خاطر فشارهای زیاد موجود در پرسپولیس را دلیل اصلی جدایی‌اش عنوان کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied