شمانیوز
شما نیوز

استقلال | دیدار جام حذفی استقلال | استقلال - مس رفسنجان

خبر بد برای هواداران استقلال و نکونام از دیدار جام حذفی با مس رفسنجان

ظرفیت محدود برای هواداران استقلال در بازی بعدی یکی از بدترین خبرها برای استقلالی هاست.

خبر بد برای هواداران استقلال و نکونام از دیدار جام حذفی با مس رفسنجان

به گزارش شمانیوز،‌ ظرفیت محدود برای هواداران استقلال در بازی بعدی یکی از بدترین خبرها برای هواداران استقلال است. هواداران استقلال هنگام برگزاری دیدار جام حذفی استقلال مقابل مس رفسنجان نمی‌توانند اکثریت را در ورزشگاه تشکیل بدهند.

استقلال جام حذفی را استارت می‌زند و در اولین قدم باید به مصاف مس رفسنجان برود، تیمی که با ساکت الهامی دچار بحران نتیجه‌گیری شده بود ولی از وقتی محرم نویدکیا هدایت آن را بر عهده گرفت، شرایطش در مقایسه با قبل بهتر شده و همین مسئله باعث جدیت بیشتر استقلالی‌ها شده است چون جام حذفی جایی نیست که اشتباه در آن فرصت جبران داشته باشد.

استقلال باید در خانه مس رفسنجان به میدان برود و رفسنجانی‌ها می‌خواهند از شرایط میزبانی خودشان به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. آنها این بازی را در ورزشگاه ۱۰ هزار نفری شهدای صنعت مس برگزار خواهند کرد و تاکید دارند که قوانین فیفا باید پیرامون آن کاملاً رعایت شود. مسئولان باشگاه مس رفسنجان مدعی‌اند با سازمان لیگ و ناظر بازی هماهنگ می‌کنند تا ۱۰ درصد از ظرفیت سکوها در اختیار تیم مهمان قرار بگیرد و این یعنی صرفاً حضور هزار استقلالی در ورزشگاه برای تشویق جواد نکونام و شاگردانش.

اینطور که آنها می‌گویند، شاید به ظرفیت فوق ۵۰۰ صندلی هم اضافه شود اما مابقی را در اختیار طرفداران خودشان می‌گذارند تا از فرصت بازی خانگی در جام حذفی نهایت استفاده را ببرند و تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند جایگاه تماشاگران میان دو تیم به صورت مساوی تقسیم شود چون اگر چنین اتفاقی رخ بدهد، در حق میزبان اجحاف خواهد شد. به این ترتیب هواداران استقلال در رفسنجان و سایر شهرهای استان کرمان از همین حالا باید به فکر بلیط بازی روز دوشنبه باشند یا اینکه کار را تلویزیون دنبال کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied