شمانیوز
شما نیوز

کوین یامگا | استقلال

بزرگ ترین مشکل استقلال در جام حذفی بدون آرتور کوین یامگا | پاشنه آشیل بلای جان استقلال ؟

آرتور کوین یامگا در دیدار مقابل مس رفسنجان شاید بزرگترین غایب این تیم به حساب بیاید.

بزرگ ترین مشکل استقلال در جام حذفی  بدون آرتور کوین یامگا | پاشنه آشیل بلای جان استقلال ؟

به گزارش شمانیوز آرتور کوین یامگا فوتبالیست فرانسوی استقلالی‌ها است کوین یامگا در دیدار مقابل مس رفسنجان شاید بزرگترین غایب این تیم به حساب بیاید. آرتور کوین یامگا هافبک فرانسوی تیم استقلال که بر اثر یک حادثه از ناحیه چشم دچار آسیب دیدگی شد کوین یامگا در دیدارهای اخیر استقلال یکی از مهمترین و شاید سرشناس‌ترین غایبان این تیم به شمار می‌رفت.

حالا و در شرایطی که تیم استقلال در چارچوب رقابت‌های جام حذفی باید به مسابقات وارد شود غیبت یکی از بهترین پنالتی زنان سال‌های اخیر استقلال در جمع نفرات جواد نکونام می‌تواند یک چالش مهم برای آبی پوشان تهرانی باشد.

با توجه به شرایط تیم مس رفسنجان که سه بازی متوالی است گلی دریافت نکرده‌اند این احتمال زیاد است که بازی در جریان وقت‌های قانونی بدون ردوبدل شدن گل به ضربات پنالتی برسد و در این زمینه تیم استقلال یکی از متخصصان اصلی خود در زدن ضربات پنالتی را در جمع نفراتش نمی‌بیند.

از جمله ویژگی‌های یامگا زدن ضربه پنالتی بود که بعد از وریا غفوری در لیگ بیست و یکم همواره تمام ضربات پنالتی استقلال را در لیگ بیست و دوم و سوم زده و همه آنها را نیز به گل تبدیل کرده است. تنها ضربه پنالتی او که گل نشد مقابل تراکتور در فصل گذشته بود که آن را هم روی ریباند مجدداً خودش تبدیل به گل کرد. بنابراین شاید غیبت متخصص پنالتی زن استقلالی‌ها در دیدار با مس رفسنجان بیش از دیدارهای اخیر این تیم بدون یامگا به چشم بیاید.

ناگفته نماند؛ مصاف تیم‌های استقلال و مس در رفسنجان فردا و ساعت ۱۷ آغاز می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied