شمانیوز
شما نیوز

اوسمار ویرا | پرسپولیس

تصمیم مهم اوسمار ویرا برای پرسپولیس | یک خرید جذاب دیگر در راه است ؟

شنیده ها حکایت از آن دارد که شاید اوسمار ویرا قید خرید مهاجم خارجی برای تقویت خط حمله تیمش را بزند.

تصمیم مهم اوسمار ویرا برای پرسپولیس | یک خرید جذاب دیگر در راه است ؟

به گزارش شمانیوز:اوسمار ویرا سرمربی جدید پرسپولیس است اوسمار ویرا جانشین یحیی شده است اوسمار ویرا انتظار دارد که از سوی تماشاگران و هواداران پرسپولیس همچون مربیان سابق این تیم تشویق شود. پرسپولیس با اوسمار ویرا، پس از دو پیروزی متوالی لیگ برتری مقابل تراکتور تبریز و ذوب آهن اصفهان، توانست در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، تیم نفت و گاز گچساران را شکست داده و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

 

با کوچ شهاب زاهدی به لیگ ژاپن و جدایی اجباری نبیل باهویی از پرسپولیس، لیست بزرگسالان این باشگاه خالی شد تا قرمزها به دنبال خرید یک مهاجم خارجی جدید باشند. اوسمار ویرا در هفته های اخیر به دلیل کمبود مهاجم از امید عالیشاه و وحید امیری در نقش مهاجم سایه و مکمل استفاده کرده است.

از قضا هم امید عالیشاه و هم وحید امیری توانسته اند با ارائه بازی های خوب و موثر نظر مثبت سرمربی برزیلی پرسپولیس را به خود جلب کنند. از آن گذشته پرسپولیس در خط میانی خود با ترافیک عجیبی روبروست. مسعود ریگی و سینا اسدبیگی دو هافبک تدافعی این تیم به شمار می روند که سروش رفیعی و محمد خدابنده لو را به عنوان هافبک های بازیساز و خلاق تر کنار خود می بینند.

اوسمار ویرا در سمت راست خط میانی خود مهدی ترابی و در سمت چپ سعید صادقی را دارد که اوستون اورونوف نیز به تازگی به این جمع اضافه شده و امید عالیشاه و وحید امیری نیز توانایی بازی در خط میانی را دارا هستند.

برهمین اساس سرمربی برزیلی ناچار است امید عالیشاه و وحید امیری را به خط حمله منتقل کند. کاپیتان های اول و دوم تیم که به تناوب کنار عیسی آل کثیر بازی کرده و به خط هافبک نیز کمک می کنند.

بدین روی اوسمار ویرا تصمیم گرفته است فعلا تأمل بیشتری روی خرید مهاجم خارجی داشته باشد و به سیستمی که از آن جواب گرفته است دست نزند.

هرچند در هفته های اخیربازار گمانه‌زنی‌ها در خصوص مهاجم جدید این تیم بالا گرفته و هر روز یک بازیکن جدید به این تیم لینک می‌شود. در روزهای اخیر نام‌های مختلفی مطرح شده که همه آنها تنها گمانه‌زنی است و باشگاه هنوز مذاکرات خود را به صورت رسمی با هیچ بازیکن خارجی آغاز نکرده است.

ظاهرا باشگاه انتخاب مهاجم جدید را به اوسمار ویرا سرمربی برزیل سپرده و این مربی در حال بررسی گزینه‌های مدنظر خود است. ویرا یک مهاجم قد بلند و تمام کننده را برای نوک خط حمله خود در نظر دارد. این مربی بعد از جمع‌بندی نهایی گزینه مدنظر خود را به باشگاه معرفی خواهد کرد. از طرفی نیز باشگاه در روند جذب مهاجم جدید نمی‌خواهد بی گدار به آب بزند و در تلاش است تا یک مهاجم با کیفیت را به خدمت بگیرد یا اینکه اصلا مهاجم نخرد و با امید عالیشاه و وحید امیری در کنار عیسی آل کثیر لیگ را ادامه دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied