شمانیوز
شما نیوز

استقلال

بازیکن 50 میلیاردی استقلال لو رفت

باشگاه استقلال در تلاش است ۵۰۰هزار دلار به حساب باشگاه سانتاکلارا انتقال دهد تا پرونده شکایت باشگاه پرتغالی از استقلال بسته شود و آبی‌ها مجوز حرفه‌ای کسب کنند.

بازیکن 50 میلیاردی استقلال لو رفت

به گزارش شمانیوز؛ محمد محبی فصل گذشته قرضی از سانتاکلارا به استقلال آمد و قرار بود استقلال در دو قسط ۲۴۰هزار دلار به پرتغالی‌ها بدهد که این پول پرداخت نشد و اسنادی برای پرداخت پول به باشگاه پرتغالی داد که بنا به گفته پرتغالی‌ها جعلی بود؛ موضوعی که موجب شکایت باشگاه سانتاکلارا از استقلال شد.

دادگاه بین‌المللی ورزش استقلال را محکوم به پرداخت ۵۰۰هزار دلار به حساب باشگاه پرتغالی کرد که به نظر باشگاه استقلال با کمک فدراسیون فوتبال ایران و فیفا این پول را پرداخت کرده است تا مجوز حرفه‌ای را از کنفدراسیون فوتبال آسیا کسب کند.

دستمزد محمد محبی در فصل گذشته به همراه آپشن‌ها نزدیک به ۲۵میلیارد تومان بود و با احتساب ۲۵میلیاردی که باشگاه استقلال به حساب باشگاه پرتغالی ریخت این بازیکن نزدیک به ۵۰میلیارد تومان برای آبی‌ها آب خورد. البته اگر باشگاه استقلال به موقع پول پرتغالی‌ها را پرداخت می‌کرد مجبور نمی‌شد این‌همه جریمه به پرتغالی‌ها بدهد. گویی قرار بود استقلال در دو قسط ۲۴۰هزار دلار به پرتغالی‌ها بدهد اما این پول در نهایت ۵۰۰هزار دلار شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied