شمانیوز
شما نیوز

مهدی قائدی

ازدواج مجدد مهدی قائدی ؟! | ماجرای عکسی که برای مهدی قائدی جنجال شد

بعد از جدایی مهدی قائدی از همسرش، اخباری مبنی بر ازدواج این بازیکن به گوش می خورد که در ادامه به برسی این خبر پرداخته ایم.

ازدواج مجدد مهدی قائدی ؟! | ماجرای عکسی که برای مهدی قائدی جنجال شد

به گزارش شمانیوز؛  عکسی که به تازگی در شبکه اجتماعی وایرال زیادی می شود برای ازدواج مجدد مهدی قائدی نیست. بلکه این عکس برای گذشته و ازدواج مهدی قائدی با ستاره معصومی می باشد. مهدی قائدی بعد از جدایی از همسرش حواشی های زیادی را داشته است.

مهدی قائدی

پرسپولیسی شدن مهدی قائدی

این بازیکن به دلیل همشهری بودن با حسین ماهینی و مهدی طارمی بازیکنان بوشهری تیم پرسپولیس نظر ها را به این سمت برده بود که او نیز پرسپولیسی خواهد شد و در کنار خریدهای جدید پرسپولیس ( گادوین منشا - شجاع خلیل زاده - سیامک نعمتی - بشار رسن - ) قرار بگیرید.

مهدی قائدی

قائدی که جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر استقلال است برخلاف تصور بدون استرس کارش را در ورزشگاه آزادی دنبال کرد و طوری در زمین حاضر شد که کسی به این فکر نکرد او فقط 18 سال سن دارد؛ باشوی استقلال با حرکتی که در دقیقه 71 از میانه زمین آغاز شد، فاصله چند متری در کورس با میثم دورقی، کاپیتان استقلال خوزستان به وجود آورد و بعد نفوذ از بین دو مدافع حریف، همه را به یاد حرکات ویران کننده نیماری که به تازگی راهی پاری سن ژرمن شده انداخت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied