شمانیوز
شما نیوز

علیرضا بیرانوند

اعتراف عجیب و غریب بیرانوند| در تیم ملی مصدوم شدم

علیرضا بیرانوند که این روزها مصدومیت اش حسابی سر و صدا کرده به تازگی اعتراف کرده که این مصدومیت در تیم ملی اتفاق افتاده است.

به گزارش شمانیوز، علیرضا بیرانوند روزهای خوبی را نمی گذارند؛ مصدومیت از ناحیه مچ دست و بازماندن از بازی های لیگ برتر روز روزهای او را خراب کرده است. بازیکنان پرسپولیس در صحبت با بیرانوند بعد از گچ گرفتن دستش وضعیت او را جویا شدند و خواستند بدانند که دقیقا از چه زمانی این مصدومیت برای او اتفاق افتاد. در همین راستا بیرو نزد همبازیانش قسم خورد که در اردوی تیم ملی در تعطیلات عید از ناحیه مچ دست احساس درد شدیدی کرده و بعد از مشورت با کادر پزشکی تیم ملی به این نتیجه رسیده که چند روزی به دستش فشار نیاورد تا بهبود پیدا کند.

به نقل از فرهیختگان بیرو به گفته خودش بعد از اردوی تیم ملی هم در خرم‌آباد برای مداوای دستش به کارهای درمانی خود ادامه داده اما بعد از بازگشت به تهران و حضور در تمرینات متوجه شده که دردش بهبود پیدا نکرده و هر چه فشار می‌آورد بدتر می‌شود. به همین خاطر هم بیرو بعد از مشورت با پزشکان متخصص تصمیم می‌گیرد که دستش را گچ گرفته و به مدت سه هفته در این وضعیت بماند.

قول می‌دهم فقط 3 بازی بیرون باشم!

باشگاه پرسپولیس در بیانیه اخیر خود اعلام کرد که بیرو 4 تا 6 بازی آینده این تیم را از دست خواهد داد و در این مورد تیم ملی مقصر است. اما خود بیرو این مساله را قبول ندارد و در صحبت با همبازیانش مدعی شده که بیشتر از سه بازی غایب نخواهد بود و همه تلاشش را می‌کند تا برای بازی با آلومینیوم اراک در دسترس کادرفنی باشد. نکته قابل توجه اینکه بیشترین نگرانی مربیان و مدیریت باشگاه پرسپولیس در مورد غیبت بیرانوند برای بازی با آلومینیوم است. از این جهت که این مسابقه در جام حذفی برگزار می‌شود و کوچک‌ترین اشتباه در این مسابقه با حذف سرخپوشان از جامی که امید زیادی به قهرمانی در آن دارند، همراه خواهد بود. به هر شکل بیرو به اوسمار و همبازیانش قول داده که خودش را به این بازی برساند، هرچند که کادر پزشکی پرسپولیس این هشدار را به بیرو و اوسمار داده‌اند که عجله کردن او برای شروع تمرینات و بازی کردن ممکن است منجر به تشدید مصدومیت و دوری چند ماهه‌اش از میادین شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی