شمانیوز
شما نیوز

فینال جام حذفی

برگزاری فینال جام حذفی با VAR

برگزاری فینال جام حذفی با VAR

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به نامه نگاری های صورت گرفته، فینال جام حذفی با سیستم کمک داور ویدیویی برگزار می شود.

به گزارش شمانیوز؛ مهدی تاج در خصوص استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی VAR اظهار داشت: مقدمات ورود دستگاه‌های VAR با حمایت دولت و وزیر ورزش در جریان است.

او ادامه داد: فینال حذفی با موافقت اولیه فیفا با VAR برگزار می‌شود. فصل آینده هم مسابقات را با سیستم کمک داور ویدئویی برگزار خواهیم کرد، تاکنون دو دستگاه وارد ایران شده و ۵، ۶ دستگاه دیگر هم قرار است وارد کشور شود.

او در خصوص فساد در فوتبال گفت: امکان دارد فساد در فوتبال وجود داشته باشد و به من هم یک نهاد گزارشی در مورد ۳ نفر از پرسنل فدراسیون داد. این اتفاق مربوط به سال ۱۴۰۰ است که من در فدراسیون مسئولیت نداشتم این موضوع هم نمی‌تواند در کمیته اخلاق و ارکان قضائی ما ثابت شود و باید به دادگستری برود. اگر آنجا ثابت شد، کمیته اخلاق ما هم تنبیهات جدی در نظر می‌گیرد.

تاج تصریح کرد: پرونده اکنون در اختیار مقام‌های قضائی کرمان است و اطلاعات ما هم در حد مسائلی است که این نهاد داده و اطلاعات زیادتری ندارم. دوستان ما و خودم به این نتیجه رسیدیم که فعلاً ۲ نفر از همکاران را تا زمان مشخص شدن وضعیت پرونده تعلیق کنیم. اگر فساد اثبات شود، بدون تعارف، اغماض و چشم‌پوشی این افراد را از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم و اعلام خواهیم کرد زیرا قانون است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی