شمانیوز
شما نیوز

جواد نکونام

افشاگری جواد نکونام: پرسپولیس ۵۰۰میلیون بیشتر از استقلال می‌داد

افشاگری جواد نکونام: پرسپولیس ۵۰۰میلیون بیشتر از استقلال می‌داد

جواد نکونام، سرمربی کنونی استقلال ۱۱ سال قبل یکی از مهره‌های کلیدی این تیم بود و در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرورزشی به حرف‌هایی که برخی مقامات باشگاه پرسپولیس گفته بودند، واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز؛ چند روز پس از قهرمانی استقلال در لیگ دوازدهم، جواد نکونام طی مصاحبه‌ای اختصاصی دست به افشاگری زد. او حرف‌هایی را با خبرورزشی در میان گذاشت که بازتاب رسانه‌ای فراوانی در آن مقطع پیدا کرد. با هم چکیده حرف‌های بازیکن آن زمان استقلال و سرمربی کنونی آبی‌پوشان را می‌خوانیم:

پرسپولیسی‌ها در طول فصل بارها در مورد مبلغ قرارداد من با استقلال حرف‌های نادرستی زده‌اند که من پاسخ ندادم ولی درست نیست که از سکوتم سوءاستفاده شود. همیشه دلم می‌خواهد حرمت‌ها حفظ شود ولی در این مدت رفتارهایی دیدم که...

واقعیت امر این است که پرسپولیس به من پیشنهاد داد و حتی حاضر بود ۵۰۰میلیون تومان بیشتر از استقلال هم بدهد. آن‌ها می‌گفتند اگر پرسپولیسی شوی ۶۰ درصد از پول قرارداد دوساله‌ات را همان ابتدای کار پرداخت می‌کنیم ولی من چون استقلالی بودم، این پیشنهاد را نپذیرفتم. از حوزه خلیج فارس هم پیشنهاد داشتم که به لحاظ مالی خیلی بهتر از استقلال بود اما آن‌ها را هم رد کردم چون دوست داشتم در استقلال بازی کنم.

می‌خواهم به مدیران محترم پرسپولیس بگویم من دنبال پول نبودم چون اگر چنین فکری داشتم به پیشنهاد خود شما پاسخ مثبت می‌دادم.

همین الان که با خبرورزشی صحبت می‌کنم هنوز از باشگاه استقلال طلبکار هستم ولی بدون چشمداشت مالی برای آبی‌ها بازی کردم. باور کنید بیشتر از نصف قراردادم را نگرفته‌ام و امیدوارم بگیرم اما نمی‌دانم دوستان پرسپولیسی چطور می‌گویند نکونام چند میلیارد گرفته است!

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    چکشی چقدر برا خودش نوشابه باز میکنه😂

تبلیغات متنی