شمانیوز
شما نیوز

عیسی آل‌کثیر

عیسی آل‌کثیر از اول فصل بود پرسپولیس صدرنشین می‌شد

عیسی آل‌کثیر از اول فصل بود پرسپولیس صدرنشین می‌شد

مهاجم اهوازی سابق فولاد که حالا یک فیتنس کار برجسته هم هست می‌گوید کاش جوان بود و در شرایط کنونی فولاد به این تیم کمک می‌کرد.

به گزارش شمانیوز؛ رضا نوروزی مهاجم اهوازی سابق پرسپولیس درباره بازی سه‌شنبه این تیم مقابل استقلال خوزستان می‌گوید: به دلیل شرایط حساس و متفاوتی که دو تیم دارند بازی برای آنها حکم فینال دارد. یکی برای فرار از سقوط و دیگری برای جنگ قهرمانی به سه امتیاز نیاز مبرم دارند به همین دلیل دو تیم با همه توان‌شان می‌جنگند تا به خواسته‌شان برسند. البته از آنجا که بازی در ورزشگاه آزادی و در حضور هواداران پرسپولیس برگزار می‌شود شانس برد آنها خیلی بیشتر است. از طرف دیگر استقلال کار خیلی سختی برای بردن نساجی در زمین این تیم و مقابل هوادارانش خواهد داشت. هر چند پرسپولیس باید کار خودش را انجام دهد و حواسش فقط به کسب سه امتیاز بازی‌اش باشد.

نوروزی که در پرسپولیس بدشانس بود و در همان شروع فصل دچار مصدومیت رباط صلیبی شد تا نتواند آمار گلزنی‌هایش در این باشگاه را تداوم بخشد درباره روند مثبت عیسی آل‌کثیر در هفته‌های اخیر می‌گوید: عیسی بازیکن بسیار خوب و مهاجمی است که واقعاً در شرایطی که پرسپولیس با کمبود مهاجم مواجه بود به داد این تیم رسید و موفق شده تاکنون 6 گل به ثمر برساند. به نظرم اگر او نیم فصل اول هم در پرسپولیس بود قطعاً می‌توانست به تیمش بیشتر کمک کند و اصلاً شاید در یکی بازی‌هایی که پرسپولیس در نیم فصل اول مشکل گلزنی داشت و نبود مهاجم خوب به چشم می‌آمد خیلی می‌توانست به تیم کمک کند و الان هم با چند امتیاز بالاتر از استقلال در صدر جدول بود. البته اینها دیگر گذشته و حالا پرسپولیس باید فقط به قهرمانی و برد در سه بازی پایانی‌اش فکر کند و منتظر تزلزل استقلال باشد تا باز هم قهرمانی در لیگ را تکرار کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی