شمانیوز
شما نیوز

برای برد استقلال پر قدرت آمده بودیم

برای برد استقلال پر قدرت آمده بودیم

وینگر تیم نساجی که در بازی مقابل استقلال شب بسیار خوبی را سپری کرده بود، در گفتگو با خبرنگاران از ذهنیت بازیکنان این تیم پیش از شروع دیدار با آبی پوشان صحبت کرد.

به گزارش شمانیوز؛ محمدرضا عباسی بازیکن تیم نساجی که در فولاد خوزستان شاگرد جواد نکونام بود و در بازی مقابل آبی پوشان تهرانی عملکرد خوبی به اجرا گذاشته بود، درباره تساوی بدون گل این تیم مقابل استقلال تهران در گفتگو با خبرنگاران گفت: انتظار داشتیم بازی بهتری را ارائه دهیم چون از نظر فنی و امتیازگیری شرایطمان خیلی خوب شده و روند خوبی داشتیم. انتظار یک بازی بهتر را داشتیم و با احترام به تیم استقلال می‌خواستیم در این بازی برنده باشیم.

او ادامه داد: شرایط جوری شد که نشد آنگونه که دوست داشتیم بازی کنیم. جنگندگی خوبی داشتیم ولی بازی بلند و این مسائل نگذاشت. خدا را شکر هم بازی خودمان و هم نتیجه دیگر رقبا به سود ما رقم خورد.

عباسی درباره تاثیرگذاری نتیجه دیدار پرسپولیس-استقلال خوزستان گفت: نمی‎دانم در آن بازی چه شد. هواداران ما 7 بار خوشحالی کردند و ما واقعا برای تیم خودمان بازی کردیم تا شرایط تیم خودمان بهتر شود. خدا را شکر رقیبمان هم در آن بازی نتیجه نگرفت و شرایط ما بهتر شد. انتظار ما از خودمان بسیار بالاتر بود اما شرایط استقلال و جدول را هم نمی‎توان نادیده گرفت. استرس تعقیب شدن در جدول باعث شده بود که بازی شرایط سخت‌تری داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی