شمانیوز
شما نیوز

استقلال به داوری باخت

استقلال به داوری باخت

بازیکن پیشین استقلال گفت: استقلال ۳ امتیاز خود را به‌خاطر داوری از دست داد و برای بازگشت به صدر جدول شرایط بسیار سختی خواهد داشت.

به گزارش شمانیوز؛ فرشاد فلاحت زاده در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد تیم استقلال برابر نساجی مازندران، اظهار کرد: به نظر می‌رسد که برخی دوست ندارند استقلال قهرمان شود و تحت هر شرایطی از قهرمانی آن جلوگیری می کنند. از یک طرف داوران برای پرسپولیس پنالتی می‌گیرند و تیم استقلال خوزستان ۱۰ نفره می‌شود و از سوی دیگر داور پنالتی را برای استقلال نمی‌گیرد و به‌ نفع نساجی سوت می زند.

وی افزود: با تساوی‌ای که استقلال برابر نساجی کسب کرد شرایط برای استقلال سخت و برای پرسپولیس راحت شد. البته استقلال در این دیدار اشتباه زیاد داشت و مثل همیشه نبود اما معتقدم با پنالتی‌ای که داور برای استقلال نگرفت حقش در این بازی خورده شد.

فلاحت زاده تصریح کرد: این دیدار چون در خانه حریف برگزار می شد شرایط برای استقلال سخت بود و از تک موقعیت‌های به دست آمده خود نیز نتوانست به خوبی استفاده کند. استقلال سعی می کرد با ارسال‌های بلند خود به برد برسد ولی در نهایت داوری به نفع تیم نساجی بود.

فلاحت زاده یکی از ضعف‌های استقلال را نداشتن بازیکن عنوان کرد و افزود: برخلاف پرسپولیس که دارای مهره‌های زیاد و بازیکنان شاخص است، استقلال بازیکن به انداره کافی حتی برای تعویض ندارد. ۱۰ نفره شدن استقلال خوزستان و به ویژه پنالتی‌ای که داور برای پرسپولیس گرفت سبب شد پرسپولیس برنده این دیدار شود. هر چقدر داوری به نفع پرسپولیس بود به ضرر تیم استقلال تمام شد.

وی همچنین در ارزیابی از تیم نساجی گفت: ساکت الهامی تیم بسیار خوبی درست کرده و استقلال را در این بازی خوب آنالیز کرده و راه نفوذ استقلال را بسته بود و همین امر سبب شد استقلال حتی از تک موقعیت‌های خود به خوبی استفاده نکند.

فلاحت‌زاده در پایان افزود: استقلال با توجه به این که صدر را از دست داده کار بسیار سختی دارد و برای دو بازی آینده باید تلاش کند تا امتیاز از دست ندهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی