شمانیوز
شما نیوز

ژاوی| بارسلونا

پیام احساسی ژاوی پس از اخراج از بارسلونا

پیام احساسی ژاوی پس از اخراج از بارسلونا

در پی اخراج ژاوی از نیمکت بارسلونا ،وی یک پیام احساسی برای هوادارانش صادر کرد.

به گزارش شمانیوز، هواداران عزیز، روز یکشنبه دوران حضور من روی نیمکت بارسا به پایان می‌رسد. ترک باشگاه زندگی‌ام هرگز آسان نیست، اما من بعد از دو سال و نیم حضور در راس رختکنی که مانند یک خانواده دوم برایم بوده، احساس افتخار می‌کنم.

می‌خواهم از هواداران به خاطر حمایت و محبت‌شان تشکر کنم که همیشه در کنار من بودند و همیشه به من احترامی مانند دوران فوتبالم نشان دادند. از روز یکشنبه من یک هوادار دیگر روی سکوها خواهم بود، چه اکنون در ورزشگاه المپیک یا چند ماه دیگر در نوکمپ. چون قبل از اینکه بازیکن یا مربی باشم، هوادار بارسلونا هستم و فقط بهترین‌ها را برای باشگاه زندگی‌ام می‌خواهم.

من با گروهی از بازیکنان فوق العاده و کادری مجرب کار کردم. با تشکر از همه آنها، ما به اهداف تعیین شده در فصل گذشته دست یافتیم، فتح لیگ و سوپر جام. در این فصل اوضاع آنطور که ما می‌خواستیم پیش نرفت، اما ما فراتر رفتیم و به نسل جدیدی از فوتبالیست‌های جوان لاماسیا کمک کردیم که همه ما هواداران بارسلونا را هیجان زده کنند.

از همه شما بسیار سپاسگزارم، از هواداران، بازیکنان، کارکنان باشگاه، رئیس، اعضای هیئت مدیره، مدیران ورزشی، رسانه‌ها و همه کسانی که در این دو فصل و نیم، با آنها سفر مشترکی داشتم. بهترین‌ها را برای باشگاهی که در قلبم جای دارد، آرزو می‌کنم. زنده باد بارسا.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی