شمانیوز
شما نیوز

جواد نکونام| استقلال

پشت پرده کنایه های سنگین جواد نکونام به رییس فدراسیون فوتبال

پشت پرده کنایه های سنگین جواد نکونام به رییس فدراسیون فوتبال

جواد نکونام که از نتیجه بازی پرسپولیس و نساجی ناراضی بود در نشست خبری کنایه های سنگینی به تاج زد.

به گزارش شمانیوز، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال بلافاصله بعد از تساوی بدموقع این تیم مقابل نساجی در نشست خبری به نکاتی اشاره کرد.

به نقل از فرهیختگان، وی تا حدودی نتیجه به دست آمده و اتفاقات داوری این دیدار را حتی تا سطح فدراسیون فوتبال بالا برد و در این زمینه انتقاداتی را نیز متوجه مهدی تاج کرد. وی در آغاز صحبت‌هایش در این خصوص تاکید کرد: «بازی ما را ببینید. بازی تیم رقیب را هم نگاه کنید. ببینید چه بلایی در این چند وقت سر ما آوردند. شخص آقای تاج در روز اول که مربی تیم ملی بودم، بلایی سر من آورد که از تیم ملی کنار رفتم. امسال هم چندین و چند بار تکرار کردم که نمی‌گذارند و نخواهند گذاشت که قهرمان شویم.»

پشت پرده این صحبت‌ها اما به زمانی مربوط می‌شود که کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران بود و نکونام نیز وظیفه دستیاری او را برعهده داشت. طبق شنیده‌های خبرنگار «فرهیختگان» در آن زمان تاج و کی‌روش بر سر برخی موارد به اختلاف خورده بودند و این مساله باعث می‌شود تا تاج با اعمال نفوذ و فراهم کردن مقدمات رفتن نکونام از تیم ملی و دستیاری سرمربی پرتغالی، به نوعی کی‌روش را تضعیف کند. در این زمینه یکی از نزدیکان نکونام نیز به «فرهیختگان» گفت: «جواد از روز اول می‌گفت تاج اجازه نمی‌دهد ما قهرمان شویم و به نظر می‌رسید او از همان ابتدا این اعتقاد شخصی را داشت اما هرگز درباره‌اش صحبت نکرده بود.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی