شمانیوز
شما نیوز

کوین یامگا| استقلال

کوین یامگا نابینا شده است؟| واکنش یامگا را بخوانید

کوین یامگا نابینا شده است؟| واکنش یامگا را بخوانید

کوین یامگا به شایعه نابینا شدنش واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز، کوین یامگا مدافع فرانسوی تیم استقلال در تعطیلات زمستانی و در یکی از جلسات تمرین به دلیل برخورد با امید حامدی فر به طور جدی از ناحیه چشم آسیب دید. بعد از عمل‌های متعددی که پزشکان ایرانی روی چشم یامگا انجام دادند، اعلام کردند در ماه‌های آینده بافت‌های آسیب دیده این بازیکن ترمیم می‌شود و این بازیکن به مرور زمان بینایی خود را به دست خواهد آورد.

در حالی که استقلال شنبه شب باید حساس ترین بازی فصل خود را برگزار کرده و همچنان هواداران این تیم به قهرمانی آبی‌پوشان امیدوار هستند، شب گذشته و در آستانه برگزاری بازی با پیکان، شایعه ای مبنی بر نابینا شدن کوین یامگا مدافع هافبک فرانسوی استقلالی ها مطرح شده که موجبات نگرانی هواداران این تیم را فراهم آورد.

بر همین اساس یامگا در گفتگویی با فرهیختگان درباره انتشار این شایعه عجیب اظهار داشت: انتشار این شایعه در چنین شبی بسیار عجیب و باورنکردنی بود. به شخصه به این خبر توجهی نکرده و از هواداران هم درخواست میکنم به این دست از اخبار توجهی نکنند.

وی تاکید کرد: بیشتر از هرچیزی برایم این موضوع عجیب بود که در شب بازی حساسی که داریم چنین خبری را منتشر کردند. به نظرم کسانی که می‌خواهند به استقلال ضربه بزنند چنین اخباری را منتشر می‌کنند اما ما در تیم اصلا به چنین حواشی توجه نمی کنیم.

این بازیکن فرانسوی در پایان گفت: بدون توجه به این اخبار و شایعه‌ها فقط به موفقیت تیم محبوبمان فکر میکنیم و امیدوارم نتیجه زحمات مان را با قهرمانی گرفته تا دل هواداران را دوباره شاد کنیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی