شمانیوز
شما نیوز

لیاقت استقلال قهرمانی بود

لیاقت استقلال قهرمانی بود

بازیکن سال‌های پیش آبی‌پوشان گفت: استقلال با اینکه فصل نگران‌کننده و پر از استرس و فشاری را پشت سر گذاشت اما نتایجش خوب و راضی‌کننده بودند.

به گزارش شمانیوز؛ علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از فصل بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: نبودن سیستم VAR در لیگ برتر سبب شد تا داوری‌ها زیر سوال بروند؛ در صورتی اگر از این سیستم برخوردار باشیم اگر سوء ظنی نسبت به داوری نیز وجود داشته باشد، برطرف می‌شود.

او گفت: استقلال شرایطش از ابتدای فصل مشخص بود. دیر بسته شد، دوران بدنسازی قبل از مسابقات نداشت، مشکلات مدیریتی داشت که در نهایت به دلیل اوج اختلافات بین کادر فنی و مدیریت، مدیریت کنار گذاشته شد. استقلال با اینکه فصل نگران‌کننده و پر از استرس و فشاری را پشت سر گذاشت اما نتایجش خوب و راضی‌کننده بودند.
اکبرپور اضافه کرد: لیاقت استقلال قهرمانی بود که به نظر من جایگاه دومی نیز با وجود این همه مشکلات و حواشی خوب بود. شاید اگر تیم دیگری به جای استقلال بود به دلیل این همه حواشی در پایین جدول قرار می‌گرفت.

بازیکن سال‌های پیش استقلال درباره تمدید قرارداد جواد نکونام برای فصل جدید نیز گفت: اتفاق خوبی است. او به نظر من نتایج بدی نگرفت و باید حفظش کنند. او باید ضمن حفظ بازیکنان تاثیرگذار فصل گذشته، بازیکنانی را جذب کند که به این تیم کمک کنند و نقاط ضعف فصل گذشته را باید ترمیم کند.

او همچنین درباره بازیکنان خارجی استقلال گفت: این دو بازیکن تاثیرگذار بودند و باید آنها را حفظ کرد.

اکبرپور درباره سایر تیم‌های لیگ برتری هم عنوان کرد: سپاهان تیم خوبی بسته بود اما به خاطر مشکلاتی که در نیم‌فصل اول برایش به وجود آمد و از این تیم امتیاز کسر کردند دچار افت شد و نتایجی را کسب کرد که در شان سپاهان نبود. تراکتور نیز با وجود هزینه‌هایی که مالکیت باشگاه در حد قهرمانی برای این تیم کرده بود متاسفانه نتوانست خوب عمل کند. تراکتور بازیکنان خوبی را جذب کرده بود و هزینه‌های زیادی برای قهرمانی این تیم صورت گرفته بود اما شرایط قهرمانی برای تراکتور فراهم نشد. امیدوارم برای فصل جدید لیگ پویاتر و با کیفیت بهتری برگزار شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی