شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

پرسپولیس به دنبال جانشین اوسمار / پرسپولیس از اولین گزینه جانشینی رونمایی کرد

پرسپولیس  به دنبال جانشین اوسمار / پرسپولیس از اولین گزینه جانشینی رونمایی کرد

حالا که سرمربی پرسپولیس تصمیم به جدایی گرفته است، پرسپولیس به دنبال جانشین برای تیمش است.

به گزارش شمانیوز :پرسپولیس با سرمربی اوسمار ویرا که به قهرمان رسید ،حالا به دنبال جانشین برای اوسمار است.براساس اخبار اعلامی پرسپولیس گزینه جانشینی اوسمار را معرفی کرده است. 

 تیم فوتبال پرسپولیس هفته گذشته موفق شد با برتری برابر مس رفسنجان در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر با ۶۸ امتیاز عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ بیست و سوم را کسب کند.

در شرایطی که انتظار می‌رفت بعد از قهرمانی پرسپولیس قرارداد اوسمار ویرا سرمربی برزیلی این تیم تمدید شود اما این مربی به بهانه بیماری همسرش ایران را ترک کرد و به نظر می‌رسد این مربی قصد بازگشت به ایران را نخواهد داشت. این در حالی‌ست که از باشگاه بوریرام تایلند به عنوان مقصد بعدی اوسمار یاد می‌شود.

اگر چه باشگاه پرسپولیس همچنان منتظر پاسخ اوسمار است و اولویت اول این باشگاه برای نیمکت این تیم همچنان اوسمار است اما باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را برای انتخاب جانشین احتمالی اوسمار آغاز کرده است.

دراگان اسکوچیچ سرمربی اسبق تیم ملی ایران گزینه اصلی قرمزها برای جانشینی اوسمار است. این باشگاه مذاکرات اولیه را با این مربی کروات انجام داده و توافقات اولیه بین طرفین صورت گرفته است و به نظر می‌رسد در صورت جدایی اوسمار، اسکوچیچ هدایت قرمزها را برعهده خواهد گرفت.

منبع : ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی