شمانیوز
شما نیوز

علی پروین : بعضیا دری وری می گویند

علی پروین : بعضیا دری وری می گویند

پروین با انتقاد از خبرنگاران گفت: من که از این گوشی‌ها ندارم اما به من رسید که گفته‌اند علی پروین دستگیر شد

به گزارش شمانیوز؛ علی پروین امروز در شرایطی در تمرین پیشکسوتان پرسپولیس حاضر شد که در روزهای گذشته شایعه‌ای مبنی بر دستگیری او به دلیل دست داشتنش در یک پرونده کلاهبرداری موبایل منتشر شده بود.

پروین در حاشیه این تمرین به این موضوع اشاره کرد و با انتقاد از خبرنگاران گفت: من که از این گوشی‌ها ندارم اما به من رسید که گفته‌اند علی پروین دستگیر شد. گفتیم کجا دستگیر شدیم. یک موتوری در خیابان کنار من آمد و گفت شما بیرونی؟ گفتیم یعنی چی؟ گفت مگر نگرفتنت؟ گفتم من اصلا خبر ندارم. به نظر من وقتی خبر می‌گیرید، یک تاییدیه هم بگیرید. مردم می‌بینند. با یک غوره سردی‌تان می‌کند و با یک کشمش گرمی‌تان می‌کند.

او با گلایه از برخی رسانه‌ها ادامه داد: الان دو کلمه حرف بزنیم، سه تا رویش می‌گذارید و انقدر دری وری به طرف می‌گویید. دوباره دو روز دیگر یک چیز دیگر می‌آید و به آن می‌چسبید. به ورزش و فوتبال بچسبید. عشق مردم ما در این شرایط اقتصادی همین فوتبال است. این را از آنها نگیرید.

پروین سپس با اشاره به حاشیه‌هایی که پس از جابجایی او و محمود خوردبین با آمبولانس مطرح شد، گفت: همین مسئله آمبولانس را برای ما درآوردند. ما به آقا سعید جهانگیری گفتیم با اینها صحبت کن اگر می‌شود ما را تا در تونل ببرند. محمود آقا نمی‌تواند راه بیاید و من هم خسته شدم. ما را دم تونل پیاده کرد، ببینید چه الم شنگه ای به پا کردند. بیچاره را پلمپ کردند. مگر می‌شود؟ طرف دو دقیقه ما را دم تونل پیاده کرد و برد.

وی در پایان این موضوع را که او به دلیل اینکه فشارش افتاده بود با آمبولانس جابجا شد، تکذیب کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی