شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

درخواست عجیب گزینه جانشینی اوسمار

درخواست عجیب گزینه جانشینی اوسمار

گزینه سرمربی گری پرسپولیس یک درخواست عجیب از مدرعامل این باشگاه داشته است.

به گزارش شمانیوز: باشگاه پرسپولیس به سرمربی سابق تیم ملی پیشنهادی ۵۰۰ هزار دلاری داد اما این مرد کروات پیشنهاد درویش را نپذیرفت. 

بعد از قطعی شدن اوسمار از پرسپولیس یکی از گزینه هایی که برای حضور روی نیمکت پرسپولیس مطرح شد، دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی بود. اسکوچیچ که در حال حاضر سرمربی زیر ۲۱ ساله های کرواسی است، مذاکراتی را با مدیران پرسپولیس انجام داد و برای بازگشت به ایران و حضور در پرسپولیس چراغ سبز نشان داد. با این حال دو مشکل باعث شده تا حضور اسکو در ایران و پرسپولیس تا حدود زیادی منتفی شود. مشکل اول قرارداد این مربی با فدراسیون فوتبال کرواسی است که مدیران فدراسیون این کشور با جدایی دراگان مخالفت کردند. موضوع دوم مربوط پیشنهاد عجیب و غریب سرمربی سابق تیم ملی به مدیران پرسپولیس برمی گردد.

مدیران پرسپولیس به اسکوچیچ پیشنهادی ۵۰۰ هزار دلاری دادند ولی این مربی برای یک سال حضور روی نیمکت پرسپولیس یک میلیون و دویست هزار دلاری داد که رقم بسیار بالایی محسوب می شود. اسکوچیچ همچنین ۳۰۰ هزار دلار هم برای دو دستیار خود درخواست کرد که بلافاصله با مخالفت باشگاه پرسپولیس همراه شد. درویش و مدیران پرسپولیس اعلام کردند بیشتر از همان ۵۰۰ هزار دلاری که در ابتدا به اسکوچیچ اعلام کردند، حاضر نیستند پول بیشتری به سرمربی سابق تیم ملی بدهند و به این ترتیب مذاکرات طرفین به بن بست خورد و فعلا حضور اسکوچیچ روی نیمکت پرسپولیس منتفی است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی