شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

اولین خرید پرسپولیس مشخص شد

اولین خرید پرسپولیس مشخص شد

براساس اخبار منتشر شده پرسپولیس با جواد آقایی پور قرار دادبسته است.

به گزارش شمانیوز :حضور جواد آقایی‌پور در پرسپولیس و توافق این بازیکن با تیم مورد اشاره که در برخی از رسانه‌ها منتشر شده مورد تایید تیم استقلال خوزستان نیست.

تیم استقلال خوزستان برای صدور رضایتنامه جواد آقایی‌پور منتظر نامه نگاری از سوی باشگاه‌های خواهان او و هم چنین اعلام مبلغ رضایتنامه برای این بازیکن است.

فصل گذشته و در تعطیلات زمستانی تیم پرسپولیس به طور جدی برای خرید جواد آقایی‌پور وارد مذاکره با باشگاه استقلال خوزستان شد اما اعلام مبلغ برای صدور رضایتنامه این بازیکن موجب شد تا پرسپولیس عقب بکشد. استقلالی‌ها برای فروش قطعی جواد آقایی‌پور ۳۰ میلیارد تومان طلب کرده بودند.

این فصل جواد اقایی‌پور برای جابجایی با مشتری‌های بیشتری مواجه شده است. به این خاطر که استقلال تهران هم او را می‌خواهد و از سویی با دعوت به اردوی تیم ملی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به وعده ای که باشگاه استقلال خوزستان به جواد آقایی‌پور داده است، این بازیکن به طور حتم اردوی تیم اهوازی را ترک می‌کند.

در مذاکرات صورت گرفته بین باشگاه استقلال خوزستان و جواد اقایی‌پور مقرر شد در پی اجازه باشگاه برای جدایی این بازیکن، جواد آقایی‌پور هم در جابجایی منفعت تیم را در نظر بگیرد. در نهایت این بازیکن راهی تیمی می‌شود که آن تیم منافع مالی باشگاه استقلال خوزستان را محقق کندو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی