شمانیوز
شما نیوز

علیرضا بیرانوند

بیرانوند هم پرسپولیس را تهدید کرد!

بیرانوند هم پرسپولیس را تهدید کرد!

بر اساس اخبار منتشر شده علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس ا این تیم به اختلاف خورده و پیامی را منتشر کرده که رنگ و بوی جدایی و تهدید می‌دهد.

به گزارش شمانیوز: به نظر می رسد که بحث جدایی بیرانوند از پرسپولیس بار دیگر کلیک خورده است چرا که بیرانوند با انتشار پیامی، بار دیگر پرسپولیس را تهدید به جدایی کرد.

باوجود آنکه سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس چند روز قبل اعلام کرد که قرارداد دارد و در تیم می‌ماند اما اختلاف مالی با باشگاه بر سر پاداش ها باعث شده تا او‌ ساز جدایی را دوباره کوک کند.

علیرضا بیرانوند

بیرانوند براین باور است که باشگاه، پاداش ۲۰ پیروزی این تیم را جزء قرارداد بازیکنان حساب کرده است. او نوشته که این تصمیم، حس اعتماد را بین بازیکنان از بین برده و بی‌احترامی به آنهاست.

متنی که بیرانوند منتشر کرد و نشان از اختلاف او‌ با باشگاه می‌دهد:

فصلی که گذشت یکی از سخت‌ترین فصول حضورم در پرسپولیس بود و به لطف خدا، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران توانستیم در زمانی که همه ناامید از کسب قهرمانی بودند، قهرمان شویم. تلاش تا آخرین لحظه و امید داشتن بخشی از مکتب بزرگ پرسپولیس بوده و وظیفه بازیکنان نیز هست.

در کنار این شرایط، مطابق آنچه در دیگر لیگ‌ها نیز گاهی می‌شنویم شنیده شد که حتی پاداش برای برخی تیم‌های رقیب در نظر گرفته شد تا مقابل ما با تمام توان بازی کنند. هرچند معتقدم تمامی این تیم‌ها با رعایت اصول حرفه‌ای و جوانمردی مثل همه بازی‌های گذشته با شرافت بازی کردند و ثابت نمودند که روح جوانمردی در فوتبال بالاتر از همه موضوعات جریان دارد.

طبیعی است که تیم ما هم در این شرایط مثل همیشه از طریق باشگاه یا اسپانسرها به جهت احترام پاداش‌هایی در نظر می‌گیرند ولی متاسفانه با خبر شدم در کمال بی‌احترامی، این پاداش‌ها را بعد از قهرمانی از اصل مطالبات کسر نمودند و قسمتی از اصل قرارداد در نظر گرفته‌اند.

بحث بنده آن پاداش‌ها نیست. کما این که بیشتر آنها را بچه های تیم نذر کرده و به انسان های نیازمند پرداخت کرده اند. حقیقتا این اتفاقات انسان را سرخورده می‌کند، حس اعتماد را از بین برده و نوعی بی‌احترامی به بازیکن تلقی می‌شود و انسان را وادار به تصمیماتی می‌کنند که برخلاف میل باطنی است.

شاید نکته اصلی در همان خط آخر نهفته باشد. جایی که بیرانوند می‌گوید، این تصمیم بازیکنان را «وادار به تصمیماتی می‌کند که برخلاف میل باطنی آنهاست». فراموش نکنید علیرضا بیرانوند تا همین دو هفته پیش جزء بازیکنانی بود که احتمال جدایی آنها از پرسپولیس وجود داشت و حالا این جمله به نوعی تهدید هم محسوب می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی