شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

دو ستاره پرسپولیسی برای ماندن شرط گذاشتند

دو ستاره پرسپولیسی برای ماندن شرط گذاشتند

براساس اخبار منتشر شده ،2 بازیکن مطرح پرسپولیس برای تمدید قراردادشان یک شرط عجیب گذاشته اند.

به گزارش شمانیوز :پرسپولیس این روزها حاشیه های زیادی دارد.به تازگی بیرانوند به هم به حاشیه پرسپولیس اضافه شده است. ترابی و اسماعیلی‌فر رابطه خیلی خوبی با علیرضا بیرانوند دارند و تصمیم‌شان این بوده و هست که در فصل پیش‌رو در یک تیم باشند.

دو بازیکنی که ماندن‌شان در پرسپولیس برای هواداران این تیم اهمیت زیادی دارد، مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر هستند. آنها از دو ماه پیش با پیشنهاد وسوسه‌انگیز باشگاه تراکتور مواجه شدند. هر چند این باشگاه تبریزی فعلا وضعیت نامشخصی دارد و خیلی پیگیر جذب بازیکن جدید نیست. در این بین ممکن است باشگاه‌های دیگری ازجمله سپاهان یا فولاد به دنبال جذب این دو بازیکن باشند که غیرمعقول نیست. اما ترابی و اسماعیلی‌فر رابطه خیلی خوبی با علیرضا بیرانوند دارند و تصمیم‌شان این بوده و هست که در فصل پیش‌رو در یک تیم باشند. اولویت هر سه نفر آنها پرسپولیس بوده و هست. حتی بیرانوند که قراردادش را فسخ کرده و به دنبال این است که قرارداد جدیدی با رقم بیشتر با پرسپولیس امضا کند.

اقدامی که البته به مذاق رضا درویش خوش نیامد، چراکه او موقع اضافه کردن بند فسخ از بیرو قول گرفته بود در تابستان به دنبال فسخ قرارداد نباشد. در همین راستا نیز باشگاه پرسپولیس در اولین اقدام بعد از فسخ بیرانوند به دستور درویش از این دروازه‌بان شکایت کرد. اینکه تکلیف بیرانوند با پرسپولیس چه خواهد شد را نمی‌توان به‌طور قطعی گفت اما باخبر شدیم ترابی و اسماعیلی‌فر قصد دارند در مذاکرات‌شان برای تمدید قرارداد شرط ماندن بیرانوند در پرسپولیس را پیش روی باشگاه خود قرار دهند. قدر مسلم این شرط می‌تواند کمک زیادی به ماندن بیرانوند و قرارداد جدیدش با پرسپولیس کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی