شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

پرسپولیس دست از ستارگان خارجی بر نمیدارد

پرسپولیس دست از ستارگان خارجی بر نمیدارد

پرسپولیس در صل نقل و انتقالات به دنبال بازیکنان خارجی و تقویت تیم خودش می‌باشد.

به گزارش شمانیوز: گاریدو بعد از حضور در ایران در اولین فرصت با مسئولان باشگاه پرسپولیس نشست خواهد داشت تا برنامه‌هایش را دقیق‌تر تشریح کند. 

باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر با ایجنت برخی از بازیکنان لیگ برتری به توافق رسیده و قرار است با نظر نهایی خوان گاریدو با آنها قرارداد امضا کند. از آنجا که این مربی شناخت چندانی از فوتبال ایران ندارد طبیعی است که نقش کمرنگی را در خریدهای نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس داشته باشد.

البته قرار نیست لیست سرخپوشان پر شود و حداقل یکی دو جای خالی در لیست پرسپولیس باقی خواهد ماند تا گاریدو با نظر خودش و بعد از زیر نظر گرفتن تمرینات آماده‌سازی سرخپوشان برای جذب بازیکن جدید اقدام کند. او بعد از حضور در ایران در اولین فرصت با مسئولان باشگاه پرسپولیس نشست خواهد داشت تا برنامه‌هایش را دقیق‌تر تشریح کند. درحال‌حاضر بازیکنانی چون فرشاد احمدزاده، مهدی تیکدری، محمدحسین اسلامی، مهدی لیموچی و دو دروازه‌بان خارجی مذاکرات مثبتی را از طریق ایجنت خود با باشگاه پرسپولیس داشته‌اند که به‌زودی تکلیف آنها مشخص خواهد شد. این نفرات داخلی در لیست خرید اوسمار ویرا هم بودند. در واقع این مربی برزیلی لیست ۱۵ نفره از بازیکنان داخلی به باشگاه پرسپولیس داده بود که در هر پست سه بازیکن را اولویت‌بندی کرده بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی