شمانیوز
شما نیوز

استقلال

خرید غیر منتظره استقلال همه را شوکه کرد / استقلال به دنبال دروازه‌بان خارجی می‌گردد

خرید غیر منتظره استقلال همه را شوکه کرد / استقلال به دنبال دروازه‌بان خارجی می‌گردد

بر اساس اخبار منتشر شده استقلال به دنبال یک دروازه‌بان برای تقویت تیمش می‌باشد احتمال می‌رود استقلال یک دروازه‌بان بوسنیایی را خریده باشد.

گلر بوسنیایی مد نظر استقلالی‌ها در رده‌های ملی پایه بوسنی سابقه بازی دارد اما هرگز در تیم ملی بزرگسالان کشور خودش بازی نکرده است. 

ماجرای حضور دروازه‌بان خارجی در استقلال طی روزهای گذشته حواشی زیادی ایجاد کرده است؛ بسیاری از هواداران و پیشکسوتان استقلال با توجه به اینکه سیدحسین حسینی یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده، جذب دروازه‌بان خارجی را اقدامی عجیب توصیف می‌کنند.

با این حال مشخص شد که مسئولان استقلال کارهای حضور این دروازه‌بان خارجی را در ایران نهایی کرده‌اند و این گلر به زودی به تهران سفر می‌کند.

با پیگیری‌های خبرنگار ما مشخصات این دروازه‌بان مد نظر استقلالی‌ها مشخص شده است. او یک گلر ۲۹ ساله بوسنیایی است که در لیگ مقدونیه بازی می‌کند و با پایان قراردادش به زودی به تهران سفر می‌کند و آبی‌پوش خواهد شد.

نام این دروازه‌بان ودران کیوسفسکی است و طی دو فصل گذشته برای استروگا در لیگ مقدونیه بازی کرده است. او در دو فصل گذشته ۳۸ بازی برای تیمش در لیگ مقدونیه بازی کرده و در فصل اخیر ۶ بازی هم در لیگ کنفرانس اروپا برای استروگا بازی کرده است.

گلر بوسنیایی مد نظر استقلالی‌ها در رده‌های ملی پایه بوسنی سابقه بازی دارد اما هرگز در تیم ملی بزرگسالان کشور خودش بازی نکرده است. این دروازه‌بان ۱۸۵ سانتی‌متری در فصل گذشته ۱۴ بار برای استروکا کلین‌شیت کرده است. جالب اینکه او فصل پیش در مجموع ۳۸ بازی‌ای که برای تیمش به میدان رفته ۳۷ گل خورده در کارنامه دارد.

نکته قابل توجه این است که این دروازه‌بان متولد کشور مقدونیه است اما پاسپورت بوسنیایی دارد و اهل بوسنی و هرزگوین محسوب می‌شود. مبلغ قرارداد کیوسفسکی با استروگا در فصل گذشته ۳۰۰ هزار یورو عنوان شده و این قرارداد خاتمه یافته و او به عنوان بازیکن آزاد به جمع آبی‌پوشان می‌پیوندد.

با همه تفاسیر بالا، کیوسفسکی که با مسئولان استقلال به توافق کامل رسیده و آفر رسمی قرارداد را هم تایید کرده احتمالا به زودی به تهران می‌آید تا کارش را شروع کند.با حضور این دروازه‌بان وضعیت سیدحسین حسینی همچنان مشخص نیست و باید دید کاپیتان آبی‌پوشان چه تصمیمی درباره آینده خواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی