شمانیوز
شما نیوز

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند سکوتش را شکست / اظهارات جنجالی علیرضا بیرانوند درباره فسخ قرار دادش

علیرضا بیرانوند سکوتش را شکست / اظهارات جنجالی علیرضا بیرانوند درباره فسخ قرار دادش

علیرضا بیرانوند که این روزها به شدت پرحاشیه شده است درباره فسخ قرار دادش صحبت هایی را ارائه داده است.

به گزارش شمانیوز :علیرضا بیرانوند امروز  در مورد اتفاقات اخیر و جدایی اش از پرسپولیس عنوان کرد: سلام و عرض ادب دارم خدمت همه عزیزان، امیدوارم حال‌تان خوب باشد. می‌خواستم چند دقیقه با شما صحبت کنم بابت اتفاقاتی که در این یکی دو هفته برای من افتاد و گفتم که مستقیم با شما صحبت کنم خیلی بهتر است. پیش خودم گفتم اگر بیشتر سکوت کنم برای جامعه فوتبال و ورزش خوب نیست.

وی افزود: اتفاقاتی برای من افتاد بابت این فصل قراردادم با باشگاه پرسپولیس، به شما و همه مردم و هواداران باشگاه بزرگ پرسپولیس می‌گویم که فسخ قرارداد من کاملا قانونی است و هیچ خلافی در فسخ قراردادم نیست. اتفاقی که دارد من را اذیت می‌کند فضای مجازی، مجریان و گزارشگران محترم و قلم به دستان رسانه‌های عزیز که بخاطر اینکه بازدید و مخاطب زیادی داشته باشند و برای خودشان جلب کنند این کار را می‌کنند و من این اجازه را نمی‌دهم.
این دروازه بان تاکید کرد: من کاری ندارم به رنگ لباس تیمم و ده دوازده سال است که در تیم ملی بازی می‌کنم و به نظرم بی‌احترامی به من است که این همه برای تیم ملی زحمت کشیدم. خوب نیست برای چیزهایی که نمی‌دانید عکس‌العمل زیاد نشان بدهید برای صحبت‌های سایت‌ها و ادمین‌های پست‌های مجازی که به نظرم همه خط گرفتند که من را جلوی هواداران بیاندازند‌. به نظرم خوب نیست بخواهند بی‌احترامی کنند.

بیرانوند ادامه داد: اتفاقاتی برای من افتاده که می‌گویند بیرانوند دهاتی و عشایر است، افتخار می‌کنم که دهاتی هستم، افتخار می‌کنم که عشایر هستم، افتخار می‌کنم که از عشایر به اینجا رسیده‌ام و بیشتر از همه افتخار می‌کنم که از عشایر آمدم و هیچ هزینه‌ای بابت این جایگاهی که دارم نکرده‌ام. همه می‌دانند که فقط با کمک مردم عزیزم و کمک بالا سری، که خیلی هوایم را دارد، به این جایگاه رسیدم و هزار تومانی هزینه‌ نکردم بابت رسانه، ادمین و فضای مجازی که من را یک پله بخواهند بالاتر ببرند و به خودم بابت این همه اتفاقاتی که برایم افتاده افتخار می‌کنم.

وی خاطر نشان کرد: بابت فسخی که انجام داده‌ام برای باشگاه پرسپولیس، فسخ کاملا قانونی است و بر فرض مثال هم بگوییم که آقای بیرانوند مطالباتی که کامل از باشگاه پرسپولیس گرفته، چرا بعد از فسخ قرارداد من هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره هیچ تماسی با من نگرفتند که آقای بیرانوند شما که مطالبات را کامل گرفتید چه شد که فسخ کردید؟

وقتی که هیچ تماسی با من گرفته نمی‌شود و هیچ پیامکی برای من نمی‌آید یعنی من کارم را درست جلو برده‌ام و تصمیمی گرفتم که به نظرم یک تصمیم خیلی عادلانه بود. خیلی‌ از شما می‌گویید علی بیرانوند پولکی است و بخاطر ۳۰۰ میلیون تومان فسخ کرد، علی بیرانوند نزدیک به ۲ میلیارد تومان از مطالباتش مانده که باید باشگاه بزرگ پرسپولیس آن را می‌داده. اتفاقاتی افتاده که در چند روز آینده همه شما می‌شنوید که چرا پول من را ندادند و دنبال چه بودند که مرا اذیت کنند. می‌خواهم به شما بگویم که من می‌دانستم دنبال این هستند که من را بیاندازند جلوی هواداران.

بیرانوند تصریح کرد: بازیکن پرسپولیس در این هفت هشت سال نه فقط من بیرانوند، تمام بازیکنان پرسپولیس زحمت کشیدند و باید بهشان احترام بگذارید حق‌شان را می‌خواهند حالا هوادار واکنش نشان می‌دهد. در این هفت هشت سال بازیکنان پرسپولیس زحمات زیادی کشیدند و قهرمانی‌های زیادی به دست آوردند و وقتی که حق‌شان را می‌خواهند شما نباید با عکس‌العمل یک ادمین فضای مجازی یا پیج و رسانه فشار بیاورید و هر حرف رکیکی که بخواهید به خانواده و ناموسش بزنید، این از نظر من خوب نیست.

وی افزود: باشگاه بزرگ پرسپولیس متکی به من و امثال من نیست و بیرانوند برود جایگزین هست و این اتفاقات افتاده برای باشگاه بزرگ پرسپولیس افتاده است. اگر برای بیرانوند اتفاقی افتاده و فسخ کرده، دنبال حقم بوده‌ام و وقتی که شما در همین چند روز می‌بینید بازیکنانی هستند که تیم‌های‌شان در حال سقوط بوده و الان در تیتر اول خبرهای ورزشی و رسانه‌ها و پیج‌های فضای مجازی هستند که چهل تومان، سی تومان پول رضایتش است و از اینور رانده شد و بردنش آنور و رقم‌های زیادی به آن‌ها پیشنهاد می‌شود، انتظار داشته باشید که بازیکن پرسپولیس نه بیرانوند بلکه کسانی که زحمت کشیده‌اند باید به آنها احترام بگذارند.

این بازیکن اضافه کرد: یک اتفاقاتی دارد من را اذیت می‌کند، چند تا از پیشکسوتان انگشت نمای فوتبال ما هستند، اولا که من تمام پیشکسوتان را دوست دارم و از آن‌ها الگوبرداری می‌کنم و خیلی چیزها از آنها یاد می‌گیرم، ولی من می‌دانم تمام پیشکسوتانی که درموردم صحبت می‌کنند از کجا خط می‌گیرند و خودم می‌دانم اگر این پیشکسوتان برگردند به عقب و فکر کنند که چه اتفاقاتی برای باشگاه پرسپولیس رقم زده‌اند چگونه درباره بیرانوند صحبت می‌کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی