شمانیوز

سران رئال پس از سه هفته بحث و بررسی، در نهایت به این نتیجه رسیدند که نیمار به دلایلی روشن، خرید مناسبی برای این باشگاه نخواهد بود..

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، نیمار از سال ها پیش مورد نظر باشگاه رئال مادرید بود. یکی از رویاهای محقق نشده فلورنتینو پرز(رئیس رئال) که یک بار سال 2013 آن را به بارسا باخت و سال 2016 نیز نتوانست ستاره برزیلی را برای جدایی از بارسا متقاعد کند.

پس از جدایی نیمار در سال 2017 و رفتن او به پی اس جی، سران رئال یک بار دیگر برای جذب او در تابستان گذشته به تکاپو افتادند اما خیلی زود و به دلیل روابط خوب با ناصر الخلیفی(رئیس پی اس جی) تصمیم به عقب نشینی گرفتند

 

 

در هفته های اخیر، بار دیگر شایعه تلاش مجدد ئال برای جذب نیمار به گوش می رسید اما امروز آاس ادعا کرد که پس از سه هفته بحث و بررسی، تصمیم بر این شد که از خرید نیمار انصراف داده شود. موضوعی که تیتر یک شماره امروز این نشریه است.

سه هفته پیش، ملاقاتی بین واگنر ریبیه رو، ایجنت مورد اعتماد نیمار و فلورنتینو پرز در مادرید صورت گرفت و دو طرف در مورد راه های جذب نیمار گفت و گو کردند. در روزهای اخیر، پرز این مساله را با معاونانش و اعضای قدیمی باشگاه نیز در میان گذاشت و در نهایت تصمیم بر این شد که برای جذب نیمار اقدام نشود.

 

دلایل روشن هستند؛ زندگی بیرون فوتبال پرآشوب و حاشیه این بازیکن. در رئال، تردیدی نسبت به توانایی های فوتبالی نیمار ندارند و او را یک ستاره کهکشانی می دانند ولی اتفاق اخیر در مورد اتهام تجاوز جنسی به نیمار، به خصوص باعث پشیمانی رئالی ها شده و دیگر تمایلی برای جذب ستاره برزیلی ندارند.

در رئال بیم این را دارند که ورود نیمار، باعث ایحاد حواشی جدید و غیرورزشی در باشگاه شود که هرگز مورد قبول هواداران نیست. بی انضباطی ها و مصدومیت های بدموقع نیمار نیز از دیگر دلایل منصرف شدن مادریدی ها عنوان شده است.

 

 

پس از انصراف از جذب نیمار، سران رئال به دنبال نهایی کردن کار انتقال ادن هازارد، فرلاند مندی و لوکا یوویچ هستند. به نظر، کار جذب هر سه بازیکن تا پایان ماه ژوئن به اتمام خواهد رسید و سپس تمام تمرکز روی جذب "کیلیان امباپه" گذاشته خواهد شد.

ستاره 21 ساله پی اس جی و دومین گلزن برتر فصل اروپا که گزینه خرید اصلی رئالی ها تا پایان انتقالات تابستانی خواهد بود. هرچند جذب این فوق ستاره بسیار دشوار است ولی پس از حرف های اخیر امباپه که حاضر نشد ماندنش در پی اس جی را تضمین بدهد، خوشبینی به اردوی رئال برگشته و آنها تا روز اخر برای جذب امباپه تلاش خواهند کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied