شمانیوز

باشگاه پدیده شهر خودرو موفق شد امین قاسمی نژاد ستاره خود را حفظ کند تا گام مهمی را در نقل و انتقالات بردارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، پدیده خراسان با قهرمانی تیم پرسپولیس در جام حذفی جواز حضوردر لیگ قهرمانان آسیا 2020 را کسب کرد تا به عنوان یکی از نمایندگان ایران در فصل نقل و انتقالات حضور داشته باشد. اکنون آن ها کار سخت تری در پنجره نقل و انتقالاتی خواهند داشت چرا که باید علاوه بر حفظ مهره های قبلی، بازیکنان کارآمدی را نیز به خدمت بگیرند تا در مرحله پلی آف موفق ظاهر شوند.

 

آن ها در نخستین گام موفق شدند امین قاسمی نژاد ستاره تیم خود را حفظ کنند. او که فصل گذشته با 10 گل و 6 پاس گل روی نیمی از گل های تیمش تاثیرگذار بود، در هفته های اخیر با پیشنهادات مختلفی روبرو شد و حتی خبرهایی مبنی بر حضورش در فهرست تیم های سپاهان و استقلال نیز وجود داشت. در این خصوص شنیده ها از مذاکره و جلسه قاسمی نژاد با سپاهانی ها نیز حکایت داشت اما در نهایت پدیده موفق شد این ستاره خود را حفظ کند.

قاسمی نژاد 32 ساله که سابقه آقای گلی در لیگ آزادگان را دارد، حالا حداقل یک فصل دیگر هم در پدیده حضور خواهد داشت و فرصت این را دارد تا جایگاه خود در بین مهاجمان ایرانی لیگ برتر را بهتر کند. فصل پیش او به همراه شاکری سومین گلزن برتر ایرانی لیگ بود.

 

با این تمدید قرارداد، پدیده مشهد ورود خود به بازار نقل و انتقالات را رسما اعلام کرد و از این به بعد درباره مشهدی ها و باشگاه پدیده شهر خودرو بیشتری خواهیم شنید. آن ها که با حفظ یحیی گل محمدی، قدم مهمی برای تداوم موفقیت های خود برداشتند، حالا باید دید در ادامه فصل نقل و انتقالات چگونه ظاهر خواهند شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied