شمانیوز
کد خبر : 900766

به ادعای سایت الدیره سرمربی چهار فصل اخیر پرسپولیس به زودی به عنوان سرمربی الاهلی معرفی خواهد شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، خبرگزاری اماراتی «اهداف» در حالی خبر از مذاکره باشگاه الاهلی با برانکو ایوانکوویچ داد که بعد از پیگیری‌های صورت گرفته، مشخص شد این موضوع کاملاً صحت دارد.

ماجرا از این قرار است که برانکو در جلسات اخیرش با مسئولان باشگاه پرسپولیس آن‌ها را در جریان پیشنهاد خوب باشگاه الاهلی عربستان قرار داده بود. در همین راستا برانکو برخلاف دفعات قبل ایران را به مقصد دبی ترک تا از آنجا راهی زاگرب شود.
 

247557_591

 

طبق اطلاعات به دست آمده برانکو در این سفر نشست مهمی را با مسئولان باشگاه الاهلی برگزار کرده و برای هدایت این تیم با آن‌ها به توافق اولیه رسیده است. از این رو قرار است ظرف دو سه روز آینده برانکو به عنوان سرمربی الاهلی رسماً معرفی شود.
برانکو در سفرش به کرواسی قرار است برای نهایی کردن تصمیمش با خانواده خود مشورت کند. این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس مدعی است با برانکو قرارداد یک ساله دارد.

مرد کروات پیش از این بابت مطالبات عقب‌افتاده‌اش از پرسپولیس از طریق وکیلش با این باشگاه نامه‌نگاری کرد و از آنجا که این باشگاه نتوانست طبق زمان‌های توافق شده مطالبات وی را پرداخت کند، قرارداد فصل آینده وی فاقد اعتبار است. با این شرایط برانکو به‌عنوان مربی آزاد با باشگاه الاهلی مذاکره کرده است.

نکته قابل توجه اینکه باشگاه پرسپولیس اگر ظرف ۱۲ روز آینده مطالبات بازیکنان و مربیان کروات خود را ندهد آن‌ها می‌توانند به فیفا شکایت کنند.

در خصوص توافق اولیه باشگاه الاهلی با برانکو سعی کردیم با خود این مربی کروات صحبت کنیم که او ترجیح داد، سکوت اختیار کند. اگرچه برانکو در آخرین گفت‌وگویی که در تهران داشت، متذکر شده بود باشگاه پرسپولیس قبل از مذاکره با وی برای تمدید قرارداد به فکر پرداخت مطالباتش باشد.
 
در همین راستا سایت الدیره در گزارشی که امروز منتشر کرد از خروج احتمالی برانکو ایوانکوویچ از فوتبال ایران خبر داد و البته نوشت وی در فاصله بسیار کمی تا توافق نهایی با تیم الاهلی عربستان و امضای تفاهم‌‌نامه کاری با آن است.

این رسانه همچنین عنوان کرد مربی کروات از سال ۲۰۱۵ در کشورمان به عنوان سرمربی سرخ‌پوشان فعالیت می‌کند و در فصل قبل تیمش را تا مرحله آخر لیگ قهرمانان آسیا پیش برد و در فصل جاری در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حذف شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید