کد خبر : 901475

ایران در دیدار دوستانه به مصاف کره جنوبی رفته است.

به گزارش شمانیوز به نقل از وب سایت نود، دو تیم ایران و کره جنوبی در یک بازی تدارکاتی به دیدار هم رفته اند. این مسابقهاز ساعت 15:30 در ورزشگاه جام جهانی شهر سئول آغاز شده است. بازی در نیمه اول مسابقه جذابی بود و هر دو تیم موقعیتهای مناسبی داشتند.

ترکیب اصلی ایران نسبت به بازی تدارکاتی قبلی مقابل سوریه دچار 2 تغییر شده و حسین کنعانی زادگان جانشین مجید حسینی مصدوم شده و ومهدی ترابی به جای وحید امیری بازی می کند.

 

ترکیب ایران

علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی (دقیقه 76- سعید عزت اللهی) ، مرتضی پورعلی گنجی، محمد حسین کنعانی زادگان، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم انصاری فرد (دقیقه 80- علی علیپور) ، علیرضا جهانبخش (دقیقه 45-احمد نوراللهی) ، مهدی ترابی (دقیقه 62 وحید امیری)، رامین رضائیان و مهدی طارمی (دقیقه 90-مسعود شجاعی)

 

ترکیب کره جنوبی:

جو هیون وو، هانگ چول، کیم یانگ کون، کیم مین جای، لی یانگ، پائک سئونگهو، نا سانگهو، هوانگ اینبوئم، لی جائسونگ، سون مین و هوانگ اویجو.

دقایق حساس:

دقیقه 15: کرنر ارسالی سون از جناح راست را یو جی کیم به سمت دروازه ایران شلیک کرد که علیرضا بیرانوند با واکنش تماشایی مانع گل شدن توپ شد

دقیقه 18: با پاس مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش در محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه بغل پای آرام این بازیکن توسط جو هیون وو دروازه بان کره جنوبی مهار شد.

دقیقه 20: ضربه فنی تماشایی مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه با فاصله کمی به بیرون رفت.

 

دقیقه 22: بار دیگر بازیکنان کره جنوبی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شدند که شوت این بازیکن با عکس العمل خوب بیرانوند دفع شد.

دقیقه 25: روی فرصتی که در ضد حمله نصیب ایران شده بود علیرضا جهانبخش اقدام به شوت زنی از پشت محوطه جریمه کرد که با واکنش دروازه بان کره جنوبی این فرصت گرفته شد.

دقیقه 37: با پاس عالی طارمی توپ در پشت محوطه جریمه به کریم انصاری فرد رسید که شوت این بازیکن توسط جو هیون وو مهار شد.

دقیقه 41: شوت پای چپ سون هیون مین با شیرجه بیرانوند به کرنر رفت.

 

دقیقه 44: ضربه نا سانگ هو در محوطه جریمه به دیرک دروازه ایران اصابت کرد و موقعیت مناسبی برای کره جنوبی از دست رفت.

دقیقه 55: احمد نوراللهی با پاس مهدی ترابی صاحب موقعیت شد که شوت خوب این بازیکن به دیرک دروازه اصابت کرد تا دو تیم هر کدام یک بار دیرک دروازه را به لرزه درآورده باشند.

دقیقه 57 (گل اول کره جنوبی): پاس در عمق بازیکنان کره با ناهماهنگی میلاد محمدی و مرتضی پور علی گنجی به هیونگ اوی جو رسید تا این بازیکن در محوطه جریمه در موقعیت تک به تک با علیرضا بیرانوند قرار گیرد و دروازه ایران را باز کند.

دقیقه 62(گل اول ایران): کرنر ارسالی رامین رضاییان از جناح راست به اشتباه توسط کیم یونگ وون مدافع کره جنوبی به گل اول ایران تبدیل شد.

 

دقیقه 87: شوت بازیکن کره جنوبی با فاصله کمی از دروازه ایران به بیرون رفت.

دقیقه 92: علیرضا بیرانوند با واکنش خوب خود مانع گلزنی سون شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید