شمانیوز
کد خبر : 901513

کاپیتان تیم ملی آرژانتین، در آستانه دیدار مقابل کلمبیا، از سرمربی جدید این تیم تمجید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، در رقابت‌هایی که میزبانی اش بر عهده برزیل است، قطعا آن‌ها شانس اول قهرمانی هستند و بعد از سلسائو نیز می‌توان به آرژانتین، اروگوئه، شیلی و کلمبیا به عنوان شانس‌های قهرمانی اشاره کرد.


کارلوس کی‌روش اولین تورنمنت رسمی خود با کلمبیا را تجربه خواهد کرد و بسیاری منتظر نتایج این مربی بزرگ پرتغالی در کوپا آمریکا هستند. کلمبیا در اولین بازی خود، ۵ روز دیگر باید به مصاف آرژانتین برود. مصاف با مسی و یارانش قطعا می‌تواند جدالی جذاب را به همراه داشته باشد.

 

مسی: با حضور کی‌روش کار ما از همیشه سخت‌تر است


لیونل مسی در جریان مصاحبه با تیک اسپورتس و به بهانه بازی برابر کلمبیا به تمجید از کارلوس کی‌روش پرداخت و گفت: «کوپا آمریکا همیشه تورنمنتی مهم محسوب می‌شده و ما مدت‌هاست که فاتح این رقابت‌ها نشده ایم.

کلمبیا؟ هنوز بازی‌های این تیم را ندیده ام، ولی می‌دانم که مصاف با کلمبیا دشوار است. گروه ما (متشکل از کلمبیا، پاراگوئه و قطر) گروه ساده‌ای نیست. به خصوص کلمبیا که تحت هر شرایطی ما را به دردسر انداخته و بازی با این تیم همیشه دشوار بوده است؛ به خصوص حالا که کارلوس کی‌روش مربی این تیم است و کار از همیشه برای ما سخت‌تر خواهد بود.»
 

مسی: با حضور کی‌روش کار ما از همیشه سخت‌تر است

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید